לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר בזול ובאיכות – המידע המלא

מעוניינים להסב לעצמכם 100% איכות במוצרי הלייזר המתכלים? מעוניינים לא לקחת סיכונים בתשלומים יקרים תמורת מוצרים מאכזבים? כאן תוכלו ללמוד איפה לקנות טונרזה נשמע פשטני, אבל זה נושא סופר חשוב.
רכישת מדפסת לייזר, יוקרתית ככל שתהיה, ובחירה בספק טונרים לא מקצועי – משמעותה כמו לא רכשתם מדפסת בכלל. בייחוד כשמדובר בלייזר, שהיא ה- TOP של המדפסות היוקרתיות, חשוב מאד לבחור בביקורתיות את החנות שתמכור לכם.

טונרים למדפסות לייזר רוכשים רק באינטרנט

באינטרנט אתם נהנים מ- 100% איכות, שכן כל טונר שמגיע נבדק ונבחן על ידי נסיינים מקצועיים במחסני החנות.
לא תקין? הוא נשלח מיד ליצרן אשר דואג לשלוח למחסן טונר חדש. הלקוח לא צריך ולא יספוג ולו מיליגרם אחד של אי תקינות. מוצר שיגיע ללקוח תמיד יהיה חדש, איכותי ובשיאו.

טונרים למדפסת, מי כמוכם יודע, זאת לא בהכרח הוצאה זולה. לכן מאד חשוב לתת לחנות מקצועית לטפל לכם בהם, ולא ללכת לחנות יקרה בלב העיר או בשכונה, שם אין להנהלה את המשאבים לבדוק ולטפל במוצרים כמו במעבדה אינטרנטית.

משלוח עד העסק או הבית ללא עיכובים

המשלוח ייצא לדרך עם סיום פירוט ההזמנה בטלפון או בדף האינטרנט. כעבור ימים מעטים מאד כבר תקבלו את המשלוח עם שליח עד לכתובת שלכם, ללא צורך ללכת לפגוש אותו בנקודה מרכזית בעיר.
היעילות שבמשלוח טונרים היממה בעלי עסקים רבים שהורגלו למדיניות משלוחים לוקה בחסר.

שירות ללא פשרות וללא תחרות

טונרים למדפסת מסופקים על ידי החנות תחת מדיניות שירות מחמיאה במיוחד. כבר ברגע הראשון, בו בכוונתכם להזמין את חומרי ההדפסה, הנציגים כלל לא יבררו אם אתם אנשי IT: הם יסייעו לכם לאתר את הדגמים גם אם אינכם בקיאים בכך, על ידי זיהוי המדפסת. ובכך הם יימנעו מעיכוב משלוחים ויוציאו אותם לדרך בפרקי זמן מעוררי השראה והכי חשוב בלי טעות במשלוח של מוצר לא נכון.

מחירים תמיד נשמרים נמוך הודות להסכמי יבוא משודרגים

בחנות אינטרנטית זו המחירים של מוצרים כמו טונר למדפסת וראש דיו למדפסת תמיד יישארו נמוכים. אנו חתומים על הסכמי יבוא עם הגדולות שביצרניות והיבואניות של המוצרים. לרבות הייצ' פי ישראל, אפיק דיו תחליפי, ועוד. בעקבות כך, המחירים בהם אנו קונים מהן את המוצרים נושקים למחירי עלות ומאפשרים לנו לתמחר עבורכם אותם במחיר שהוא זיל הזול ביחסית למתחרים שלנו.

הזמינו עכשיו באתר

עברו עכשיו לעמוד המוצר שאתם צריכים והזמינו את המוצר שלכם כבר עכשיו. אנחנו נדאג שהוא יגיע במהרה אליכם.