לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר או דיו למדפסת פתח תקווה

תושבי העיר פתח תקווה יש לנו הודעה חשובה!!!!

בשביל לקנות דיו למדפסת פתח תקווה או טונר למדפסת פתח תקווה כבר לא צריך לצאת מהבית!!!

אצלנו בקומגט תוכלו להזמין דיו למדפסת פתח תקווה עד הבית או עד בית העסק שלכם בצורה מהירה ויעילה ללא כל מאמץ.

הזמנות של דיו בפתח תקווה או טונר למדפסת לפתח תקווה ניתן לבצע אצלנו באתר או ע"י הזמנה טלפונית ב 1599-50-49-48

אנו נשמח לתת לכם להנות מהשירות המעולה שלנו - באם מדובר בהזמנה טלפונית או אינטרנטית  או באיסוף עצמי מהחנות שלנו הממוקמת לא רחוק מהעיר פתח תקווה.

 אזורי אספקה של דיו וטונרים כבר ביום ההזמנה - מיוחד לתושבי פתח תקווה:

קומג'ט חברה שמתמחה בדיו למדפסת

אצלנו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של מוצרי ההדפסה, אנו יבואנים של דיו וטונרים תואמים למדפסות המובילות בתחום. לחברתנו עשרות אלפי לקוחות מרוצים אשר נהנים ברמה היומית משירות מעולה , מוצר איכות וכמובן מחיר נוח לכל כיס. אנו חברה אשר משווקת את מוצריה לתושבי העיר פתח תקווה ולכל חלקי הארץ, חברתנו מקפידה לספק דיו למדפסת או טונר למדפסת איכותיים אשר יתנו לכם את ההדפסה המושלמת במחירי ריצפה. הדיו למדפסת אותו אנו משווקים מגיע עם שנה אחריות בכדי שאתם, קהל לקוחותינו, תוכלו להיות בטוחים ותקבלו תמורה מלאה על כספכם ותהנו מהדיו או הטונר שלכם בעיר פתח תקווה עד תום.

אצלנו תוכלו להנות גם מייעוץ והכוונה בכל נושא עולה המדפסות וההדפסות כי אצלנו השירות הוא מעל לכל.

תוכלו לפנות אלינו בטל 1599-50-49-48 בכדי לשאול שאלות ,לקבל הצעת מחיר או לביצוע הזמנה - בכל נושא וגם אם אתם עדיין לא לקוחות שלנו תמיד נשמח לעזור כי בקומגט קודם כל זה האדיבות ,השירות והחיוך של נציגי השירות שלנו.

דיו למדפסת מקורי, תואם ומה שבניהם

תמיד שמעתם אך לא הבנתם בדיוק מה זה אומר דיו תואם למדפסת או טונר תואם למדפסת. שמעת שמועות על כך שהמוצרים התואמים "הורסים את המדפסת", אז גם אתם נפלתם לשמועות אשר מפיצים היצרנים הגדולים. בעידן של היום כאשר כמעט הכל מיוצר בסין מרמת הביגוד, הנעלה, חלקי חילוף לרכבים ועוד, גם הדיו והטונרים  ומיוצרים בסין. בשנתיים האחרונות ייצור מוצרי הדיו או הטונר בסין השתפר פלאים והאיכות ברמה מאוד גבוהה ולכן כלל המוצרים שלנו כוללים שנה אחריות. אין לנו בעיה לתת את זה בעקבות בדיקות האיכות של המוצרים שהיא קפדנית ביותר ולנו חשוב שהאיכות של הדיו התואם אינה נופלת מהמקורי.

האם דיו תואם הורס את המדפסת?

מכיוון שהיצרנים של המדפסות מכרו לכם מדפסת במחירי עלות (כמעט), הם רוצים שתקנו את הדיו למדפסת המקורי שלהם. מזה, דיו מקורי, הם מרווחים והם יעשו הכל בכדי שתקנו את הדיו המקורי או הטונר המקורי במחיר מופרז וללא כל הצדקה. אם הסינים יכולים למכור בזול יותר, גם הם יכולים. 

עלות ייצור הטונר או ראש הדיו למדפסת אינה מסמלת את העלות של המוצר המקורי מכמה סיבות:

  1. עלות הייצור של המוצר הינה כעשירית מהמחיר שהוא משווק
  2. .המון משווקים בדרך- היצרן (לדוגמא HP) - שמוכר למפיץ האיזורים (HP ישראל) - שמוכר למפיץ המקומים (קומגט או כל מפיץ אחר) -שמוכר לחנות (כל חנות דיו וטונרים או לדוגמא אופיס דיפו) -שמוכר לכם (במקרה של קומגט ניתן לקנות ישירות מהחברה ולחסוך עוד יד בדרך)
  3. עלויות פיתוח - היצרן שילם הרבה מאוד כסף בכדי לפתח את הטכנולוגיה של המדפסת והמתכלה שלה ולכן הוא מעוניין בהחזר ההשקעה כולל רווח לעומת הדיו או הטונר אשר מיוצר בסין הוא מועתק כמובן ללא עלויות פיתוח.