לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונרים מקוריים ותחליפיים באיכות מחנות מקוונת

מעוניינים במידע על טונרים מקוריים? טונרים תחליפיים? במאמר שלפניכם נספק לכם מידע שימושי על מוצרי איכות לא יקרים. כן, קראתם נכון: מוצרים איכותיים, מלאים, שמספקים איכות הדפסה מדויקת ונכונה, שלא נמכרים במחירי נשך. כיצד זה קורה, ומדוע מומלץ לכל בעל מדפסת לייזר לעבור לרכוש במסגרת זו?

טונרים של חנות אינטרנטית: זולים, נבדקים בקפידה ונשמרים תמיד איכותיים

כשאתם מזמינים טונרים למדפסת לייזר דרך חנות אינטרנטית, אתם לא רק משלמים יותר זול, אתם תמיד תקבלו מוצרים איכותיים עם 100% דיוק. היות שמדובר בחנות אינטרנטית ולא במבנה עליו משלמים שכירות בתעריפי גוש דן, ליזמים ישנם משאבים לדאוג לאיכות המוצרים, לבדוק אותם במעבדה ולשלוח חזרה ליצרנים את הפגומים. בחנויות, עם חלוף הזמן ועליית יוקר המחיה, תהליך הבדיקות וההחזרות שבעקבותיהן הולך ונעשה קשה יותר ויותר. כאן, הוא נעשה דיי בקלות ומאד ביעילות, ואתם תמיד תקבלו טונרים חסרי פשרות באיכותם.

טונר עד הבית או העסק על ידי שליח

אינכם צריכים להגיע לדואר, וגם לא לחנות שהוא ממנה לאיסופים. הנהג יגיע עד לבית או לעסק שלכם ממש עד מפתן הדלת. בכך, כשהזמנתם אתם יודעים שהחבילה בדרך אליכם ללא כל מאמץ נוסף. שירות זה גרם לקניינים רבים לנטוש את מסגרות הקנייה שלהם ולעבור לקנות טונרים למדפסת בחנות מקוונת זו.

חיסכון של 70% מעלויות ההדפסה

בשל הכפיפות של היצרנים להסכמי יבוא מוזלים עמנו, אנחנו נהנים מרכישת מוצרי הדפסה בזול. אתם כמובן נהנים יחד אתנו כי איננו כפופים לבסיס מחירים יקר. בהיעדר בסיס יקר, אנחנו מתמחרים כל מוצר במחיר שקשה מאד למצוא בחות בקרן הרחוב. טונר, וצבעוני במיוחד, זה מוצר שהמחיר שלו תמיד היה יקר הרבה למעלה מיתר מוצרי ההדפסה. בחנות זו תוכלו להרשות לעצמכם להתנהל עם הדפסות צבע בלי לחוש בבזבוז. נסו ותיווכחו!

שירות בסטנדרטים בינלאומיים

בחברה זו כל לקוח מועדף, גם אם הוא לא איש IT. ניתן לסייע לכל אחד למצוא את המדפסת שלו ולשלוח לו טונרים חדשים על פי התאמה. החברה מספקת ייעוץ לגבי בחירת המוצרים האיכותיים ביותר להתקן ההדפסה שלכם: מקוריים, תחליפיים, ואם תחליפיים, תמיד יצביעו עבורכם על היצרנים הטובים ביותר בתחום.