לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראשי דיו וטונרים במחיר נגיש עם שירות מושלם לכל לקוח

ראשי דיו הם האתגר הגדול של בעלי המדפסות. בחנות השכונתית המחירים אינם זולים, ובמקומות רבים מוגדרים אפילו יקרים. גם המצב בחנויות שליד משרדי ה- IT וההייטק הגדולים של גוש דן אינו מזהיר מבחינה זו. הדבר נובע מהסכמי יבוא יקרים עליהם חתומות חנויות אלה ומעלויות שכירות גבוהות. ואיפה ניתן למצוא מחירי רצפה, שירות מהאגדות ומוצרים איכותיים ומדויקים?

חנות אינטרנטית מכסה את המדפסת שלכם ודואגת לה למוצרי איכות במחיר מוזל

שלא כמו בחנות פרונטלית, בחנות אינטרנטית כל מוצר דיו או טונר הוא מוצר איכותי, מדויק, שנבדק במעבדה מקצועית. חנויות רגילות אינן תמיד מבצעות את הבדיקה הזו, ולכל היותר הן מודדות עם משקל למחסניות דיו או המוצרים שהן מכרו ביחס למוצר מקורי (במקרים רבים הבדיקה הזו מראה שהלקוח צדק, ולא החנות). רק בחנות אינטרנטית לא תצטרכו להתעסק בלוגיסטיקה מהסוג הזה. את זה אנחנו עושים כאשר היצרנים והיבואנים שולחים לנו את המוצרים. אתם מקבלים אותם ב- 100% איכות, ותחת הסכמי יבוא זולים מטעם השולחים.

מה ניתן לקנות בחנות מוצרי מדפסת באינטרנט

דיו לכל סוגי המדפסות: HP, לקסמרק, אפסון, קאנון. טונר לכל סוגי המדפסות, HP, לקסמרק, אפסון, קאנון. ניתן לרכוש טונר צבעוני או שחור לבן, מחסנית דיו צבעונית או שחורה לבנה. ניתן לקנות סט של כל מוצרי ההדפסה, שחורים לבנים וצבעוניים יחדיו. בערים רבות באזור המרכז הציבור כבר מזמן למד שהמבחר הגדול ביותר נמצא באינטרנט. כך למשל אצלנו ברכישת דיו או טונר למדפסת ראשון לציון היא ממש מובילת הטבלה. עסקיה מזמינים מחנות זו פעמים רבות ומקבלים את המוצרים עד פתח בית העסק או בית המגורים.

תנאי שירות לקוח בסטנדרטים של חו"ל

נציגים טלפוניים שיסייעו לכם לאתר מהו הדגם של המחסנית או הטונר שלכם, משלוח מהיר עד הכתובת, ייעוץ לכל מי שמתלבט בבחירת דגם הדיו או הטונר (בהינתן שהוא יודע מה לקנות, אך מתלבט בין מקורי לתחליפי, או בין תחליפי של חברה אחת לתחליפי של חברה אחרת), ולא פחות חשוב – עבודה יעילה של כל מי שתפגשו בחנות: טלפנים, מוכרים טלפוניים, ועוד. בחנות אינטרנטית של ראשי דיו וטונרים אתם נהנים מכל היתרונות השירותיים!