לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר למדפסת קונים רק בחנות מקוונת מקצועית

אם חסר לכם טונר למדפסת, והגיעה העת לקנות חדש, מאד מומלץ לעבור לרכישה באינטרנט ולא בחנות הפרונטלית. באינטרנט, תוכלו להיות לקוחות של חנות מקצועית אשר תספק לכם טונרים שלמים, חדשים ואיכותיים, בסיכוי גבוה מאד שלא תצטרכו להחזיר עקב פגם או בלאי. בנוסף לכך, המחיר שתשלמו יהיה זול משמעותית כמעט מבכל מקום אחר בו תמצאו את אותו דגם של טונר למדפסת.

משלמים עד 70% פחות מכל הוצאת הדפסה אחרת

בחנות זו נעשות בדיקות לכל מוצר הדפסה עם הגיעו לחנות. בשל כך, אנו נדע כבר ביום ההגעה מה הגיע פגום ומה לא, ואת הפגומים לא נשלח לכם. אנו שולחים אותם לספק בלבד, אשר מקלך אחת לחודש או לרבעון משלוח של טונרים פגומים. בשל כך, הוא נהנה משקט תעשייתי בכל שאר ימות המחזור המסחרי, והוא מתגמל אותנו במחירים זולים, כתגובה. בשל כך, המחירים הסופיים של טונרים למדפסות יהיו זולים ביותר עבורכם.

נהנים ממוצרים יציבים לאורך זמן

המוצרים שלנו אינם חסרים גם כשהם תחליפיים. אנו מקפידים על איכות חסרת פשרות בכל טונר שאנחנו מוכרים, מקורי או תחליפי. בשל כך, היציבות במוצרים תורגש היטב, והם יאפשרו שימוש באותו טונר לטווח זמן מאד ארוך, ארוך יותר מזה שהיה לכם כמעט בכל חנות ממנה רכשתם עד כה. אלמנט היציבות הוא אחד החשובים כשבוחרים ממי לקנות מוצרי הדפסה מתכלים, שכן אם טונר למדפסת יכול לשמש לפרק זמן ארוך בלי החלפה – סימן שהוא גם טונר איכותי, המסתמך על משאבי הדפסה ברמה גבוהה.

שירות מיטבי בכל תחומי הצרכנות

ייעוץ לפני הקנייה האם לבחור טונר למדפסת מקורי או תחליפי בהתאם לסוג המדפסת ופרק הזמן בו היא כבר משרתת אתכם. זיהוי טונרים עבור לקוחות ששכחו מהו הדגם שלהם. משלוחים מהירים עד ליעד ללא צורך להגיע לסניף הדואר או למרכז החלוקה. השליח יגיע עד לכתובת שלכם עם מה שהזמנתם ארוז ומוגן היטב. בכך, תוכלו לחסוך ימי סידורים ולקבל לידיכם מוצרי הדפסה ישירות לכתובת. טונר למדפסת יגיע כשהוא כשיר לשימוש ארוך טווח באריזתו המקורית. ניתן לפנות אלינו בנושאי צרכנות וייעוץ לפני קניה בכל עת ובכל אמצעי: בטלפון, במיילים או דרך האתר.