לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונרים למדפסת מחנות מומחים: רכישה דרך האינטרנט

מעוניינים להבטיח טונרים איכותיים בפעם הבאה שתצטרכו להחליף אמצעי הדפסה? רוכשים מחנות באינטרנט ומקבלים ערובה למוצרים תקינים ללא צורך בהחזרה, ובנוסף במחיר מוזל ללא תחרות. כיצד הדבר מתאפשר, ומדוע בעיקר האינטרנט הוא המקום בו תוכלו למצוא דילים שכאלו?

טונרים באינטרנט הם מוצרי הדפסה איכותיים שנבדקו היטב בטרם נמסרו ללקוח

בשונה מחנות שמוכרת במרכזי הערים, חנות באינטרנט אינה תלויה במבנה גדול ומרכזי אלא מחזיקה בבית עסק בעיקר לצרכי בדיקות. זה מאפשר לה לבדוק היטב כל ראש דיו או טונר שנכנס לשטחהּ. בכך, הלקוח מקבל רק מוצרים תקינים, והספק מקבל החזרים מאותה חנות רק פעם בחודש או רבעון. מדיניות זו אפשרה לספק לתמחר בזול כל ראש דיו וכל טונר שנקנה. בשל כך, טונרים למדפסת נמכרים בחנות האינטרנטית במחירים זולים וחסרי תקדים.

שירות ללא מתחרים מנציגי החנות

הנציגים יסייעו לכם למצוא טונרים למדפסת המתאימים לה, גם אם שכחתם מה הם בפועל. בנוסף, גם אם אתם יודעים אלו טונרים למדפסת אתם צריכים, אנחנו מקיימים שיחות ייעוץ בהן ניתן לקבל מידע על סוגו של רכיב ההדפסה הטוב ביותר עבורכם. אחרי הכל, ישנו הבדל בין מדפסת חדשה לוותיקה, ובין דגם מסוים לדגם אחר של אותה חברה. בחלק מהמקרים טונר תחליפי עדיף ובחלקם טונר מקורי הוא שיתאים. אנו נכווין כל אחד מכם אל טונר אידיאלי עבור מדפסתו. בנוסף, במידה והחנות המליצה לכם לרכוש תחליפי, אנו ננתב אתכם לחברה האיכותית ביותר בתחום.

שירות משלוחים חסר פשרות

שירות המשלוחים יוצא ממחסני החנות ומגיע עד לכתובת שלכם ממש. לא מסתפקים בהבאה למשרד הדואר, ודאי שלא במשלוח דואר רשום לבוא לקחת ממרכז חלוקה. השירות שלנו הוא שירות מדלת לדלת. טונרים למדפסת מגיעים לפתח המשרד או הבית כשהם ארוזים ומוגנים היטב, מוכנים לשימוש ארוך טווח.

מחירים ללא תחרות

המחירים כאן יכולים לחסוך לכם 70% מהוצאות ההדפסה הממוצעות. בואו לרכוש טונרים למדפסת – צבעוניים ושחור לבן, ולהבטיח כי תשלמו מחיר שאינו קרוב אפילו למחיר בחנות העירונית בה נהגתם לקנות עד כה. בכך, תוכלו להבטיח שימוש פורה באותו טונר, ולא שימוש שיכניס אתכם למצב חיסכון בו יהיה עליכם לצמצם בהדפסות בשל המחיר הצפוי.