לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראשי דיו למדפסת לכל סוגי המדפסות במחיר חסר תקדים!

ראש דיו חדש ולא ממוחזר במחיר שלא תפסיקו להתגאות בו

מחפשים דיו מוזל מחד ואיכותי מאידך? מחפשים חנות המספקת ראש דיו אשר מעניקה שירות בוטיק לכל לקוח, ולא דוגלת במודל הלקוח השבוי? זקוקים לאתר אספקת דיו שישמש היועץ שלכם לענייני הדפסות, וייקח את הייעוץ כפרויקט רציני ומעמיק ביותר? מחפשים שהחנות תבצע משלוח בוטיק במיוחד לכבודכם, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית?

אם אתם מחפשים אחר כל אלו, ניתן בהחלט להבין אתכם: אתם תלויים בחנויות של רשתות השיווק הידועות והמוכרות. היות והצרכנות הממוסדת בישראל (החל מקניונים ועד חנויות רשת בקרנות רחוב) נמצאת במצב כלכלי לא הכי טוב, התקציבים שנועדו להעניק לכם שירות איכותי ומוצרי דיו בטוחים דלים מאד, וזה מאלץ את המוכרים לתת לכם שירות שיכול היה להיות יותר טוב. מה זה אומר? מתבצעות טעויות בבחירת מחסנית הדיו המתאימה למדפסת שלכם, או גרוע מכך: מסופקת מחנית פגומה שעלולה להשבית לכם את המדפסת. לכן, ראש דיו לא קונים מחנויות הרשת, אלא מחנות שהיא לגמרי פרטית ובלתי תלויה, המבצע את בדיקותיה בעצמה ומספקת לכם משלוחים עד כתובת העסק.

הבדלים עיקריים בין אתר אינטרנט למשלוחי ראש דיו – לבין חנות דיו רשתית בקניון

החנות בקניון היא ברובה חלק מקבוצה מסחרית גדולה יותר, שבעלי השליטה בה הם בעלים של עוד רשתות בתחומים אחרים. כאשר בעל קבוצה מרכז לידיו כל כך הרבה סמכויות, התוצאה היא שהחנויות שבבעלותו נותנות שירות בינוני ולעתים גרוע. חנות בלתי תלויה, המתנהלת מהאינטרנט אינה תלויה באף בעל-אינטרסים, למעט מייסד האתר כמובן. במצב כזה, היא הרבה יותר חשופה לפגיעה בשמה הטוב, שכן הדרג שייסד אותה הוא גם הדרג שמפעיל את החנות ומוכר לכם ראשי דיו. לכן, כאשר אתם קונים בחנות אינטרנטית בלתי תלויה, אתם תמיד תרוויחו ראש דיו איכותי ובטוח לשימוש. הבדל נוסף מתבטא במשלוחים. בחנויות הקניון הרשתיות יש מדיניות ברורה לגביהם, בחלקה היא דורשת מהלקוח להגיע לנקודת איסוף (אם כי לא תמיד). בחנות אינטרנטית בלתי תלויה, כל ראש דיו מסופק עד לפתח בית העסק שלכם. בנוסף, מחקרים הראו כי הזמנה מהאתר שלנו חוסכת 70% מעלויות ההדפסה שלכם.

איכות חסרת פשרות: ראש דיו פגום לא בבית ספרנו

אצלנו כל ראשי הדיו נבדקים ונבחנים בקפידה, ומוחזרים לספק אם יש אפילו חשד לבלאי. כמובן שבמרוצת השנים שיטת העבודה שלנו השתכללה מאד, ואנו בקשרי ספקים רק עם כאלה שהוכחו כאיכותיים באמת. הדבר הוביל את אותם ספקים גם להגדיל את המשלוחים, וגם לדאוג בעצמם שלא יגיע בטעות ראש דיו פגום, וכיום תקינות ראשי הדיו ואיכותם הם משהו כמעט עובדתי גם אצל הספק שלנו וגם אצלנו כחנות אינטרנטית.

מחירים נמוכים מאד

עוד עניין שחשוב מאד לבדוק לפני שקובעים ממי לקנות דיו הוא עניין המחיר: ראש דיו אינו דבר זול ומובן מאליו. לרוב, ההיפך יהיה הנכון. יחד עם זאת, בשל השם המצוין שבנינו לעצמנו, והמכירות המוצלחות שעשינו, קשרי הספקים שלנו נהפכו לקשרי איכות שאפשרו במרוצת השנים הורדה במחירי הקנייה שלנו. הדבר מאפשר לנו להוריד בעצמנו מחירים עבור כל ראש דיו, ולספק את הסחורה בתעריף נמוך למכביר.

 

קומג'ט – כשאיכותו של ראש דיו פוגשת את המדפסת שלכם!

בחברת "קומג'ט" אף מוצר דיו אינו נלקח כמובן מאליו, ומסופקים מוצרי איכות בלבד: לא דיו ממוחזר, ולא דיו שחסר בו חומר כאשר הוא תחליפי. גם הראשים המקוריים וגם התחליפיים הם ראשים מלאים, ובלתי ממוחזרים בעליל. אנו נספק לכם את המוצרים במחירים נמוכים, ונבצע משלוחים בחינם עד כתובת בית העסק שלכם.

להזמנת ראש דיו למדפסת עבור מדפסות שונות, הכנסו כעת לקטגוריה המתאימה באתר והזמינו אונליין באתר כעת, או אם אינכם בטוחים - פנו לחברת "קומג'ט" להתייעצות אודות הדגם. לפרטים, התקשרו: 1599-50-49-48!