לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראשי דיו למדפסת canon באיכות פרימיום

יש לכם בעסק מדפסת של CANON? אם כן, סביר שאתם משתמשים בה לא מעט לצרכי עבודה. ואם אתם משתמשים בה לא מעט, וודאי יצא לכם להחליף את ראש הדיו כמה וכמה פעמים. אם מדובר במדפסת חדשה וזו הפעם הראשונה שאתם רוכשים ראש דיו למדפסת CANON, חשוב שתתייחסו לכמה נקודות שונות, לפני שאתם בוחרים את המוצר, לפני שאתם מבצעים את הרכישה עצמה.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים ראש דיו למדפסת CANON? אילו שאלות כדאי לשאול לפני הרכישה?

יש לכם בעסק מדפסת של CANON? אם כן, סביר שאתם משתמשים בה לא מעט לצרכי עבודה. ואם אתם משתמשים בה לא מעט, וודאי יצא לכם להחליף את ראש הדיו כמה וכמה פעמים. אם מדובר במדפסת חדשה וזו הפעם הראשונה שאתם רוכשים ראש דיו למדפסת CANON, חשוב שתתייחסו לכמה נקודות שונות, לפני שאתם בוחרים את המוצר, לפני שאתם מבצעים את הרכישה עצמה.

למה דווקא ראש דיו למדפסת CANON

ישנם סוגים שונים של מדפסות. ישנה מדפסת הזרקת דיו וגם מדפסת לייזר. מדפסת הזרקת דיו כוללת מיכל, שבו נמצא הדיו עצמו. הדיו מותז אל הדף וכך יוצר את ההדפסה עצמה. הדפסה באופן זה נחשבת לאיכותית יותר וגם ברזולוציה גבוהה יותר. לעומתה, ישנה מדפסת לייזר. מדפסת זו כוללת אבקת טונר, שנדבקת ישירות אל הדף לאחר שבוצעו סימונים עליו באמצעות הלייזר המיוחד. האבקה הופכת לדיו וזו ההדפסה הנראית לעין. היתרון הבולט במדפסת לייזר הוא היותה עמידה וחזקה יחסית. היא מסוגלת להדפיס כמות רבה מאד של עמודים ומבלי שתיהרס. מצד שני, האיכות נמוכה, בהשוואה למדפסת הזרקת דיו, ולכן מי שהאיכות היא פרמטר חשוב עבורו, כדאי לו לרכוש מדפסת הזרקת דיו ולרכוש דיו למדפסת CANON.

טכנולוגיות שונות של הדפסת דיו

ישנן שתי טכנולוגיות שונות להדפסת דיו. בשיטה אחת מדובר ביחידת התזת דיו, המובנת בתוך המדפסת עצמה ומורכבת ישירות על מחסנית הדיו. בשיטה השנייה מדובר ביחידת התזה נפרדת, הנמצאת בתוך המדפסת בעוד שבמחסנית הדיו נמצא הדיו עצמו. השיטה הראשונה מאפשרת תחזוקה פשוטה הרבה יותר וגם קלה יותר. השיטה השנייה מצריכה את הדלקת המדפסת באופן רצוף. בכל מקרה, כדאי להגדיר את הצרכים לפני שבוחרים מדפסת וגם ראש דיו למדפסת CANON  וגם להביא בחשבון את העלויות.

ראש דיו למדפסת CANON – מקורי, תואם או אולי ממוחזר?

יש לכם מדפסת חדשה של CANON? עכשיו עליכם להצטייד בראש דיו מתאים. תוכלו למצוא ראש דיו למדפסת CANON שהוא מקורי, ראש דיו תואם וגם ראש דיו ממוחזר. ראש הדיו המקורי מיוצר על ידי היצרן עצמו שיצר את המדפסת שלה הוא מיועד (CANON במקרה הזה), ראש דיו חלופי מיוצר על ידי חברות אחרות וראש דיו ממוחזר מציע ראש דיו מקורי שעבר מילוי מחדש. ההבדלים ביניהם באים לידי במחיר – ראש דיו מקורי הוא היקר ביותר וגם באיכות – המקורי נחשב לאיכותי ביותר. מצד שני, גם התואם וגם הממוחזר יכולים לספק מענה מצוין במקרים רבים ולהתאים למשרדים, הנוהגים להשתמש במדפסת שברשותם לא מעט. ולכן, ולו כדי ליהנות מהפתרון הנכון ביותר, חשוב לפנות אך ורק אל המומחים בתחום, שיוכלו לסייע בבחירה.

קומג'ט – הכתובת המתאימה לרכישה נכונה של דיו קנון!

מחפשים ראש דיו למדפסת CANON? אנחנו, בקומג'ט, נעזור לכם למצוא את מה שאתם צריכים ובמחיר המשתלם ביותר. באתר קומג'ט תוכלו למצוא מבחר רחב של אפשרויות, שמהן ניתן לבחור, וזאת לצד כלים ידידותיים מאד שיאפשרו לכם לבצע את הרכישה ישירות מהאתר בקלי קלות! אנו מציעים לכם מבצעים מיוחדים ואטרקטיביים מאד שיוזילו לכם את הרכישה וגם שירות אמין ויעיל. אנו עוסקים בתחום היבוא, הייצור והשיווק למעלה מ – 12 שנה ועם השנים רכשנו לא מעט ניסיון וגם ידע רב בתחום. אנו עובדים עם לקוחות עסקיים וגם פרטיים ושמחים לסייע בכל עניין. תוכלו לרכוש ראש דיו למדפסת CANON  ישירות דרך האתר, או להתקשר אלינו לטלפון 1599-50-49-48 כדי לקבל פרטים נוספים על המוצר.