לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו או טונר למדפסת חדרה

בעקבות הפופולריות העולה לצד ההתקדמות הטכנולוגית אנו רואים כיצד המדפסות שפעם רק יכלו להוציא מסמכים בשחור לבן מסוגלות כיום להדפיס דפים רבים בשנייה ובצבע. מעבר לכך, כיום מדפסות מגיעות בשילוב עם עוד מכלול של מכשירים כמו פקס או מכונת צילום. הבעיה העיקרית בשפע הזה היא שהוא מסתיר מאנשים את החידושים הקטנים אשר יכולים להוזיל בצורה משמעותית את הוצאות ההדפסה החודשיות שלהם. 

מי מספק דיו או טונר למדפסת חדרה? מה ההבדל בין מדפסת לייזר למדפסת הזרקת דיו?

עולם המדפסות הינו סבוך והאפשרויות כיום הן למעשה אין סופיות. הכל התחיל כאשר הצליחו להקטין ולהוזיל את העלות של המדפסות כך שכל משק בית יוכל להרשות לעצמו אחת ואין עסק שיכול לשרוד ללא אחת. בעקבות הפופולאריות העולה לצד ההתקדמות הטכנולוגית אנו רואים כיצד המדפסות שפעם רק יכלו להוציא מסמכים בשחור לבן מסוגלות כיום להדפיס דפים רבים בשנייה ובצבע. מעבר לכך, כיום מדפסות מגיעות בשילוב עם עוד מכלול של מכשירים כמו פקס או מכונת צילום. הבעיה העיקרית בשפע הזה היא שהוא מסתיר מאנשים את החידושים הקטנים אשר יכולים להוזיל בצורה משמעותית את הוצאות ההדפסה החודשיות שלהם.

שלוש דרכים בעזרתן ניתן לחסוך בדיו או טונר למדפסת חדרה והסביבה

החיסכון בעלויות ההדפסה יכול להיעשות בכל שלב של הרכישה והשימוש במדפסת והוא מתחיל שנייה לפני רכישת המדפסת. התאמה בין סוג ויכולות המדפסת לדרישות שיהיו לך ממנה יחסכו לך כסף רב במהלך השנים. בבחירה בין דיו למדפסת או טונר למדפסת חדרה אינה שונה מערים אחרות והבחירה בין מדפסת הלייזר היקרה והמהירה מול מדפסת הזרקת הדיו הנפוצה והצבעונית יכולה להיות מסובכת. הדרך הטובה ביותר להחליט היא להבין מה הוא קצב העבודה אשר יידרש מן המדפסת, האם ברצונך להדפיס בצבע ואילו תוספים למדפסת קיימים ורלוונטיים בשבילך, לדוגמה חיבור לאינטרנט.

בחירת בית העסק ממנו ירש ציוד ההדפסה

לאחר רכישת המדפסת, בחירת בית העסק אשר יספק לך את ציוד העבודה תהיה הגורם העיקרי לגובה הוצאות ההדפסה החודשיות שלך. בעזרת הזמנה מקוונת של מוצרי הדפסה ניתן לחסוך עד לכשבעים אחוזים בעלויות ולקבל את המוצרים עד הבית. כמו כן וחשוב יותר מהמחיר, יש לבחור בית עסק אשר מציע אחריות על המוצרים שלו בכדי לוודא שאלו לא יפגמו במדפסת שלך או יגרעו מאיכות הדף המודפס.

ייצור של מחסניות דיו או טונר למדפסת חדרה

מחסניות הדיו והטונרים הם למעשה מכלים המחזיקים את חומרי הגלם של המדפסת, דיו או אבקת דיו, בצורה כזו שהמדפסת תוכל להשתמש בהם. על המכלים להתאים בצורה מושלמת למנגנון ההדפסה הספציפי של המדפסת ובמקרה שהמחסניות פגומות, המדפסת עלולה להינזק. מחזור מחסניות דיו וטונרים מוזיל משמעותית את הוצאות ההדפסה אך יש לעשות זאת רק במקום מקצועי אשר יוודא כי החיסכון שנעשה היום לא יתבזבז על מדפסת חדשה מחר.

מחסניות דיו או טונרים לא מקוריים למדפסת

כאשר חברת מותג מוציאה דגם חדש של מדפסת היא משווקת במיוחד בשבילו סט של מחסניות דיו או טונרים, תלוי בסוג המדפסת. מחסניות אלו יוצרו במיוחד בכדי לעבוד עם המדפסת אך המחיר שלהן יקר מכיוון ואין להן מתחרים. כיום המציאות שונה ויש להם למעשה הרבה מתחרים. חברות קטנות, בעיקר סיניות, משתמשות בהנדסה הפוכה על מנת לייצר מחסניות דיו או טונרים לא מקוריים אשר מתאימים בצורה מושלמת למדפסות של המותגים הגדולים. חשוב לזכור כי כאשר אנו יוצאים מתחום האחריות של המותג אנו שמים את כל מבטחנו בחנות אשר מוכרת לנו את מוצרי ההדפסה ולכן חשוב מאוד לבחור בקפידה.

עכשיו תורך להתחיל לחסוך עם הדיו והטונרים של קומגט

אצלנו בקומג'ט מאמינים שעלויות הדפסה הן לא גזירה משמיים ובעזרת וותק, גודל וידע אנו מסוגלים לסייע לך לחסוך משמעותית. אנחנו נותנים שנה אחריות על כל המוצרים שאנו מספקים, מאפשרים משלוחים בחינם לכל חלקי הארץ, נותנים שירות עסקי וייעוץ בנוגע לעולם ההדפסה ומציעים מחירים שאי אפשר להתחרות איתם. עכשיו זה הזמן שלך לחפש באתר דיו או טונר למדפסת חדרה ולהזמין דרך החנות הוירטואלית - או להתקשר ל-1599-504948 ולהתחיל לחסוך.

אזורי חלוקה בחדרה של דיו וטונר למדפסת: