לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראש דיו

מדפסות מסוג הזרקת דיו עושות שימוש בראשי דיו. מדפסות אילו נחשבות לפופולאריות במיוחד בשימוש ביתי ופרטי. עסקים גדולים וחברות נוטים לבחור במדפסות לייזר. ראשי דיו צריכים להתאים לסוג המדפסת, לחברה שייצרה אותה ולדגם, כאשר דיו אחד יכול בדרך כלל להתאים לכמה מדפסות של אותה חברה. 

שאלות חשובות בנוגע לראש דיו

אילו מדפסות צריכות ראש דיו?
מהם הסימנים המצביעים על כך שהגיע הזמן להחליף את הדיו?
מהן הסיבות לקנות יותר מראש דיו אחד בכל קנייה? 
כיצד אפשר לחסוך עד 70% בקניית דיו למדפסת?

כל אלה שאלות חשובות ביותר שניתן לכם תשובות עליהן במהלך המאמר.

מתי הגיע הזמן להחליף ראש דיו?

ישנן כמה דרכים שמסמנים שהגיע הזמן לקנות ראש דיו חדש. סימן אחד, שנחשב למאוחר, הוא כאשר המדפסת מפסיקה להדפיס. לפעמים היא תסרב לבצע את פעולת ההדפסה ולפעמים היא תעביר את הדף והוא יישאר לבן. זהו סימן מאוחר יחסית שאומר שיש להחליף את הדיו כאן ועכשיו. סימן נוסף הוא כשהמדפסת שולחת "אזהרה" למחשב. למעשה, מדובר בהודעה מוקדמת שמרמזת שבקרוב יהיה צורך להחליף את ראש דיו ובשלב זה כדאי לבדוק שיש אחד חלופי או לקנות אחד.

לא כדאי להישאר ללא דיו

בין אם המדפסת שלך משמשת אותך בבית או במשרד, ברגע שיש לך צורך להפעיל אותה, כדאי שיהיה בה דיו. במהלך קניית ראש דיו מומלץ לבדוק אם ישנם מבצעים או פשוט מחיר טוב ולשקול רכישה של יותר ממוצר אחד. חשוב לדעת כי כל ראש דיו הוא בעל תוקף ובדרך כלל ארוך מאד. כל עוד הוא בתוקף ונשאר בתוך האריזה המקורית שלו אפשר יהיה לפתוח אותו בעתיד והוא יהיה כמו חדש.

הדרך לחסוך עד 70% בעלויות ההדפסה

בעת רכישת ראש דיו עלייך לחשוב על הצורך שלך ועל החיסכון שבאפשרותך להשיג. היום ישנן שלל חברות המייצרות מוצרים תואמים (או בשם אחר, חלופיים) והם לרוב זולים יותר מאילו המיוצרים על ידי החברה המקורית. ברכישה נכונה באפשרותך לחסוך עד 70% מעלויות ההדפסה. רכישה נכונה היא בדיקת עלות ההדפסה היחידה בעזרת כל מוצר.

ראש דיו עבור שלל מדפסות

ישנן חברות שונות אשר מייצרות מדפסות. רובן מייצרות גם מדפסות הזרקת דיו וגם מדפסות לייזר הדורשות טונר. בין החברות המובילות אפשר לראות את HP, EPSON, BROTHER, LEXMARK ובשוק יש עוד רבות וטובות. הבחירה של המדפסת צריכה תמיד להתאים לדרישות ההדפסה שלך ובבואך לקנות ראש דיו עלייך לדעת כי לכל מדפסת יש מבנה משלה ומפרט ספציפי ולכן עלייך לקנות את הדיו המתאים למדפסת שלך, בין אם הוא מיוצר על ידי החברה שייצרה את המדפסת ובין אם על ידי חברה שמייצרת מוצרים חלופיים.

אחריות שנתית בקניית ראש דיו – מדוע זה חשוב?

הקנייה דרך האינטרנט היא קנייה בטוחה ובמיוחד כאשר מדובר בקנייה שאינה גדולה במיוחד כמו ראש דיו. עם זאת, בוודאי חשוב לך לדעת שהקנייה שלך בידיים טובות, לא רק בעת הקנייה, שהיא בטוחה ונעשית תחת שרת מאובטח אלא גם בטווח הארוך. חברה שיכולה להציע לך לקנות דיו ונותנת לך אחריות שנתית למוצר היא חברה שתעמוד מאחורי המוצר. מעבר לכך, ברגע שישנה אחריות למוצר משמעות הדבר שהחברה כל כך בטוחה בו שהיא בדקה בקפדנות את איכותו לפני שהוסיפה אותו לרשימת המוצרים הנמכרים על ידה.

קומג'ט - קנייה נוחה מכל מקום

חברת קומג'ט מעמידה לרשותך את הדרך הנוחה, המהירה והבטוחה לקנות ראש דיו. אנו מציעים לך לעבור על המוצרים באתר, להוסיף את המוצר הנדרש לך ולקבל אותו בכתובת הנוחה לך. לחילופין, אנו מעמידים לרשותך נציג שירות שישמח לעמוד לרשותך במספר: 1-599-50-49-48.