לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראש דיו למדפסת Brother

מתי יש צורך לקנות ראש דיו למדפסת Brother? כיצד מחושב כיסוי ההדפסה כשהחברה אומרת כמה עמודים אפשר להדפיס בעזרת המוצר? כיצד אפשר להבטיח מוצר איכותי ולא רק זול? אילו שאלות מומלץ לשאול את נציג השירות?

אם יש לך מדפסת מסוג Brother ומסך המחשב שלך מתריע כי בקרוב ייגמר הדיו, זה הזמן לבדוק שיש לך דיו חלופי או לקנות ראש דיו למדפסת Brother. אם המדפסת שלך משמשת אותך באופן קבוע, מומלץ שתמיד יהיה לך ראשי דיו חלופי.

תאריך תפוגה של ראש דיו למדפסת Brother

עלייך לדעת כי ראשי הדיו הם בדרך כלל בעלי תפוגה ארוכה וכל עוד הם נשמרים באריזתם המקורית אפשר יהיה להשתמש בהם בעת הצורך. לכן, אם אין לך ראש דיו חלופי מומלץ לרכוש אחד ולא לחכות עד לרגע האחרון שבו יהיה צורך להחליף את הדיו.

5% כיסוי בהדפסה

שלא כמו בעבר בו החברות מכרו ראשי דיו וטונרים ללא כל מידע, היום בעת קניית ראש דיו למדפסת Brother עלייך לברר כמה עמודים ראש הדיו יוכל להדפיס. חשוב לדעת כי החישוב מתבצע על פי כיסוי של כ-5% מהעמוד וזאת כיוון שרוב ההדפסות הן הדפסות של מסמכים והחברות היצרניות גילו כי זהו הממוצע בהדפסה. כל ראש דיו נראה דומה מבחינה חיצונית, אך הוא מלא בכמות שונה מבפנים ויש לבדוק כי העלות שמוצעת לך היא באמת הכי משתלמת עבורך.

איך אפשר לדעת מהי איכות המוצר?

ברגע שנכנסו לשוק חברות אשר מייצרות ראש דיו למדפסת Brother שהן אינן החברות המקוריות, השאלה איך אפשר לדעת כי המוצר איכותי, היא שאלה רלוונטית יותר מתמיד. חברת קומג'ט מבצעת בדיקה של חברות הייצור השונות ומוכרת רק ראשי דיו וטונרים מחברות אמינות שמעניקות איכות הדפסה גבוהה. כדי להבטיח לך קנייה בראש שקט, החברה מעניקה אחריות לכל מוצר ובכך מובטח לך כי ההדפסה תהיה איכותית.