לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראש דיו למדפסת EPSON

מדפסות EPSON הן מדפסות פופולאריות בבתים ועסקים. המדפסות נחשבות לאיכותיות ואפשר לראות כי בעשור האחרון גם חברת אפסון מציעה מחירים אטרקטיביים למוצרים שלה. על אף שרכישת המדפסת היא פשוטה, מהירה ואין כל צורך בהתקנה מורכבת, כאשר יש צורך לקנות ראש טונר למדפסת EPSON, יש צורך לבצע השוואת מחירים ולבצע קניה בטוחה ונוחה.

מהם הגורמים המשפיעים על הבדלי המחירים בין ראש דיו למדפסת EPSON אחד לאחר?

  1. 1.      החברה המייצרת – היום אפשר לראות כי גם חברת EPSON מייצרת ראשי דיו למדפסות שלה וגם חברות אחרות, אשר אינן מייצרות מדפסות, אך מייצרות מוצרים המתאימים עבורן. פעמים רבות, המוצר החלופי, התואם, שאינו מיוצר על ידי EPSON אך מתאים למדפסת, יהיה זול יותר מהמוצר המקורי (ועם זאת, חשוב לבצע השוואת מחירים).
  2. 2.      כמות העמודים שאפשר להדפיס באמצעות הדיו –אחד המרכיבים המשפיעים על המחיר ועל העלות היחידה של ההדפסה הוא מספר העמודים שאפשר להדפיס באמצעות ראש הדיו. אמנם מבחוץ כל ראש דיו למדפסת EPSON נראה דומה, אך בפועל כל אחד מלא בכמות שונה ולרוב ככל שהדיו מתאים ליותר הדפסות, כך עלות ההדפסה היחידה תהיה זולה יותר.
  3. 3.      מבצעים שונים – מבצעים יכולים להשפיע על העלות של ההדפסה היחידה ולכן מומלץ לבדוק אם ישנם מוצרים חלופיים עבור ראש דיו למדפסת EPSON ולבדוק אם קניית שני ראשי דיו או יותר יוזילו את המחיר.
  4. 4.      משלוח – כאשר העסק שמוכר דיו למדפסת מחזיק בחנות בקניון יוקרתי, המחיר של הדיו חייב לממן את השכירות. כמו כן, בעת הקניה יש להתחשב בזמן שלוקח להגיע אל החנות ולכן קניה שמאפשרת קבלת המוצר עד אלייך היא הכדאית ביותר.