לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טיפים לבחירת מוצרי דפוס

בחירת מוצרי דפוס של חברות מובילות היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. ראשית, יש להבחין בין טונרים שמיועדים למדפסות לייזר לבין ראשי דיו שנפוצים במדפסות ביתיות. בהזמנת טונר למדפסת HP או דיו למדפסת חדרה ותושביה זקוקים למוצרים אחרים מאשר בעלי העסקים והחנויות. שנית, חשוב לוודא התאמה בין סוג המוצר לבין הדגם של המדפסת. מוצרי דפוס של SAMSUNG מיוצרים אחרת מראשי דיו של HP או LEXMARK, למרות שעל פניו קשה לזהות את ההבדלים. האחריות של הלקוח בהקשר הזה היא לקרוא את ספר ההדרכה שמגיע יחד עם המדפסת ולוודא הזמנה של טונרים או ראשי דיו איכותיים בלבד.

הזמן הנכון להחלפת טונרים

בהזמנת טונר למדפסת brother חדרה והעסקים בסביבה צריכים להקפיד על אספקה מהירה. עיכוב בהחלפת הטונרים עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים למדפסת, בלי קשר ליצרן שעומד מאחוריה. מומלץ לבדוק מראש האם החברה שמספקת את פתרונות הדפוס מתחייבת לעמידה בלוח זמנים ואיזה סוג של שירות משלוחים היא מציעה.

אנחנו כאן בשביל השקט שלך

אתר האינטרנט "טונרים" זמין עבורך מסביב לשעון עם פתרונות דפוס מובילים במחירים אטרקטיביים. אנחנו כאן בשביל השקט שלך ושל העסק ולרשותנו מגוון רחב של מוצרים מעולים. אפשר להשאיר פרטים בטופס יצירת קשר כדי שאחד הנציגים שלנו יעמוד לרשותך בהקדם. בהזמנת טונר למדפסת XEROX או דיו למדפסת חדרה, תושביה ועסקיה צריכים לזכור שיש מי שמעניק להם גיבוי ועושה הכל כדי שהם יהיו מרוצים.