לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

רכישת דיו למדפסת כפר סבא או טונר למדפסת כפר סבא – זה קל

כדי לקנות דיו למדפסת כפר סבא וטונר אין כל צורך לצאת מהבית או המשרד. הפעולה פשוטה מאד ובשיחת טלפון אחת יינתן לך שירות מלא, המוצר יישלח אלייך לכתובת הנוחה לך והחברה תספק לך אחריות מלאה.

מדוע מומלץ להתייעץ עם נציג בעת רכישת דיו או טונר למדפסת כפר סבא?

היום ישנן חברות שונות המציעות לך לקנות דיו או טונר למדפסת כפר סבא. חלקן אפילו מציעות לך לקנות באופן אוטומטי באינטרנט ללא כל עזרה מנציג שירות או מציעות את הדיו כמוצר מדף. כיוון שהיום ישנן חברות יצרניות שונות מומלץ לך לברר פרטים לפני ביצוע הקנייה.

יחד עם נציג שירות יהיה באפשרותך לשמוע על החברות השונות, לגלות עוד על המבצעים שאולי יעניינו אותך ולחשב כיצד לבצע את הקנייה הזולה ביותר עבורך. בקנייה נכונה, יהיה באפשרותך לחסוך עד 70% מעלויות ההדפסה.

דיו תואם למדפסת שלך

החברות המוכרות בתחום ייצור המדפסות הן HP, EPSON, LEXMARK ולצדן אפשר לראות גם את SAMSUNG ורבות אחרות. כל אותן חברות מייצרות מעבר למדפסת עצמה גם ראשי דיו או טונר. המדפסת עצמה בנויה כך שסוג מסוים של דיו יתאים לה וכל דיו מתאים למספר דגמים.

במקביל לאותן החברות, ישנן חברות המייצרות רק ראשי דיו או טונר ובמחיר זול יותר מהחברה המקורית. מבחינת האיכות, ההדפסה זהה לחלוטין. מבחינת המחיר, פעמים רבות המחיר יהיה נמוך יותר. לכן, לפני רכישת טונר או דיו למדפסת כפר סבא, עלייך לברר פרטים על מבצעים של החברה המקורית ועל המחירים של ראשי הדיו התואמים.