לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

לקנות ראש דיו בלי לצאת מהבית או העסק

יש לך צורך לקנות ראש דיו לבית? אולי טונר במדפסת של העסק נגמר? זה הזמן לקנות בקלות ולחסוך בזמן וכסף. ברור כי הזמן שלך יקר ולכן עלייך להעדיף קנייה נוחה הכוללת משלוח של המוצר עד אלייך. אין כל סיבה לצאת החוצה, לנהוג, לחפש חנייה ולחכות בתור, כשכל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר, לקבל שירות מלא מנציג מומחה שמכיר היטב את שלל המוצרים ולקבל את המוצר.

לקנות כמה ראשי דיו בו זמנית

ברגע שהמדפסת משמשת אותך לעתים קרובות, חשוב שתמיד יהיה לך ראשי דיו להחלפה. כל עוד הדיו נמצא בתוך השקית המקורית שלו (שקית שנמצאת בתוך הקופסה) הוא לא יתקלקל ויחכה לרגע שבו יהיה לך צורך להשתמש בו. בעת הקנייה מומלץ לשמוע גם על מבצעים של קניית זוג ראשי דיו או יותר ובכך להבטיח שתמיד תהיה לך אפשרות להדפיס, בנוחות ומינימום התעסקות בצרכי המדפסת ויותר באילו שלך.

3 סיבות לקנות ראש דיו דרכנו

שירות – נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותך ולהציע לך את המוצרים השונים שיכולים להתאים לצרכי ההדפסה שלך. אין כל צורך לשבור את הראש, לחשב את עלות ההדפסה היחידה, הנציגים שלנו יתנו לך את כל המידע הנחוץ לך בשיחה.

אחריות – כל מוצר הנמכר על ידנו מגיע עם אחריות שנתית. אנו כבר בדקנו את כל המוצרים שנמכרים אצלנו, אך כדי להסיר כל דפק, כל רכישת ראש דיו למדפסת מגיעה עם אחריות שמבטיחה לך הדפסה ברמה גבוהה.

חיסכון – אצלנו אפשר לחסוך בעד 70% מעלויות ההדפסה. דרך מציאת החלופה הטובה ביותר המדפסת שלך תיתן לך תוצאות הדפסה זהות, אך בתשלום נמוך יותר.

חברתנו מתמחה בתחום מכירת דיו וטונר לכל סוגי המדפסות. אנו מזמינים אותך ליהנות משירות מקצועי, אחריות לכל מוצר ולהתחיל לחסוך מיד בעלויות ההדפסה.