לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו למדפסת בזול ובאיכות? רק בחנות אינטרנטית תמצאו שירות שכזה

דיו למדפסת הוא אחד מהמוצרים הנדרשים בתחום ה- IT והמחשוב הביתי. כאשר אתם צריכים לרכוש אותו, אתם תגלו שיהיו לכם לא מעט בעיות: חנויות שימכרו סחורה פגומה, ושירות החלפה אטי, מסורבל, לא יעיל ובהרבה מאד מקרים – קטנוני ללקוח. ניתן להימנע מכל זה אם תצטיידו מראש במידע על משקלי ראשי דיו חוקיים, ותבקשו מהמוכר לשקול לכם במשקל ראשי דיו ייחודי. המשקל נמוך מהמשקל החוקי שמופיע באתר? הראש לא תקין. אבל אם אתם מעוניינים לסמוך במאת האחוזים על הספקים שלכם שזה מה שיקרה, ולא להיקלע לאי וודאות בדרך לחנות, מוטב לא לגשת לזו שנמצאת בקרן הרחוב, אלא דווקא לזו שצצה מבעד ל- POP-UP או דף הנחיתה מבעד למסך שלכם.

היתרונות של חנויות ראשי דיו אינטרנטיות

הן מוכרות רק דיו למדפסת וטונרים, לא שום מוצר אחר, כולל לא את מוצרי ההדפסה עצמם. לכן, הם עובדים במשרה מחלאה בתחום המתכלים, מחזיקים מעבדות שמטפלות במוצרים הללו ומעסיקות בודקי דיו וטונרים מן המעלה הראשונה. כך, שירות שעלותו הייתה יקרה מאד לבעלי החנויות ברחוב הסמוך לבית שלכם נעשה זול יותר בחנות אינטרנט, מה שמוזיל גם את מחירו של המוצר עצמו. יתרון נוסף הוא במשלוחים שמגיעים כמעט מהיום להיום במהירות וביעילות.

ניתן לרכוש ראשי דיו מבלי להבין במחשבים

כאשר מדובר על ראש דיו HP לא נדרש כל ידע טכני על המדפסת שלכם. נציגי החנות יסייעו לכם טלפונית להגיע לדגם ומשם לראש הדיו. ראשי דיו שנבחרים דרך הטלפון הוא לא שירות שנעשה בדרך כלל, אבל ישנן חנויות אינטרנטיות כה מקצועיות שהן אף פעם לא טועות בנושא הזה. המליצו לכם עליהן? הן יחסכו לכם זמנן רב בלוגיסטיקה ובתפעול שהייתם משחתים בחנות שבקרן העיר.