לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו או טונר רוכשים רק בחנויות אינטרנטיות

דיו או טונר שנקנו בחנויות אינטרנטיות מגדילים מאד את סיכויים לשרוד במדפסת שלכם ללא תקלות כמו יובש, חוסר במשקל המחסנית או השבתת הטונר. חשוב לציין כי אלה תקלות שרבים מהעובדים המשרדיים כבר חוו מקרוב בשל תוצאת קנייה לא מוצלחת במיוחד כשמדובר על חנויות שמתמחות במכירה בתוך שכונות הערים או ברחובות הראשיים ובקניונים. במילים אחרות, דיו או טונר לא קונים בחנויות הללו, אלא רק באינטרנט. החנויות האינטרנטיות עובדות בסטנדרטים שונים לחלוטין שכל כולם הם טובתכם האישית כצרכנים.

כל מחסנית או טונר עוברים בדיקה מקיפה

ראשי דיו הם מושא המכירה היחיד של חנויות ציוד מתכלה למדפסות שפועלות דרך האינטרנט. גם הטונר. לכן, כל שנשאר הוא לעשות עבודת תחקיר מצוינת, הווי אומר – לבדוק את המחסניות ואת הדגמים של כל טונר ולבחון האם הם תקינים. לא תקינים? הם יוחזרו לספקים. לכן, כשאתם קונים ראשי דיו באינטרנט יש שבאמת שומר עליכם ובאמת אכפת לו מכם, שכן הוא לא הגיע להסכם עודפים עם היצרנים, אלא אומר רק את האמת: סחורה טובה תימכר, סחורה גרועה לא תימכר.

כל הזמנה שנעשית מאוגדת במשלוח מהיר ויעיל

המשלוחן ייצא בו ביום או ביום המחרת להזמנה ויגיע בימים ולעתים בשעות הקרובות אל בית העסק שלכם. שירות המשלוחים הוא חינמי וכרוך רק בביצוע הזמנה. המשלוח עד לכתובת של העסק חוסך לכם 70% מעלויות ההדפסה. מאד מומלץ לרכוש ראשי דיו או טונר גם מההיבט של משלוחים. במקום לכתת רגליכם לחנות, יש משלוח ועוד כזה של מוצרים זולים ואיכותיים שנבדקו בקפידה.