לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

מילוי דיו

ישנם כמה סוגי מדפסות, חלקן מדפסות לייזר וחלקן מדפסות הזרקת דיו. האחרונות מצריכות החלפה של ראש דיו על מנת להמשיך להדפיס. החלפה של ראש דיו היא עניין יקר ולפעמים מיותר. במיוחד כיוון שבזמננו אנו נגישים הרבה יותר לשירות של מילוי דיו, שירות שניתן בכל חנות או מעבדת מחשבים. וכדי שהקנייה של מילוי דיו למדפסת תהיה זולה יותר, נוכל למלא את הדיו בעצמנו באמצעות ערכת מילוי דיו. הפעולה עצמה היא די פשוטה ולא מסובכת.

ההוצאות על ראשי דיו וטונרים עלולות להיות לא נמוכות ולכן ישנן כיום דרכים אלטרנטיביות על מנת לאפשר למדפסת שלכם להמשיך למלא אחר יעודה. מילוי דיו למדפסת הוא הדרך הכי זולה וכל אחד יכול לעשות זאת בביתו בזמנו החופשי. מילוי דיו למדפסת מתאים כמובן למדפסות דיו ואין זה משנה על איזו מדפסת מדובר, בין אם זוהי מדפסת פשוטה שרק מדפיסה, בין אם מדובר על מדפסת המדפיסה רק בשחור לבן, בין אם זוהי מדפסת צבע וכמובן מדפסות משולבות עם עוד פונקציות, מדפסות המציעות גם סורק וגם מכשיר פקס.
קומג'ט הינה חנות שמציעה ללקוחותיה אפשרות לרכישה של ראשי דיו, מילוי דיו, גלילים לפקס ועוד ציוד נלווה במחירים משתלמים בהחלט לכל כיס. בנוסף קומג'ט היושבת בראשון לציון מאפשרת להגיע לאסוף את המוצרים מהחנות או לחלופין לעשות משלוח עד הבית עם שליח לנוחיותכם.

מדוע לרכוש מילוי דיו?

כאמור מילוי דיו הינו האופציה הזולה יותר, כבר אין יותר שום צורך לרכוש ראשי דיו מקוריים המיוצרים על ידי יצרנית המדפסת או ראשי דיו חלופיים שהינם גם זולים יותר. כל חנות רשת המוכרת טונרים וראשי דיו כמו גם ציוד נלווה למחשבים מציעה ללקוחותיה גם מילוי דיו ובמחירים אטרקטיביים. חנות קומג'ט מאפשרת לכם לרכוש את ערכות מילוי איכותיות. מי שיש לו מודעות אקולוגית ודאי ישמח לרכוש ערכת מילוי ולאו דווקא ראשי דיו אותם אנו נאלצים להשליך פח, אלה הם מוצרים אשר אינם מיטיבים עם איכות הסביבה, ולכן לרכישת ערכות המילוי יש גם ערך מוסף.
הדרך הבדוקה לחסוך כסף!
במיוחד בזמננו אנו, ימים בהם אנו נאלצים לחפש אחר מגוון דרכים שונות לחסוך בכסף, כדאי לדעת שישנן עוד דרכים לאפשר למדפסות שלנו להמשיך להדפיס והכל במחירים זולים. כיום כאשר רוכשים מדפסת חדשה היא מגיעה עם ראשי דיו או טונרים מלאים, אבל מה קורה כאשר מפלס הדיו יורד? האם חייבים לרכוש ראשי דיו או טונרים? בהחלט לא. כיום ניתן לרכוש ערכות מילוי דיו למדפסת המאפשרות הדפסת מסמכים ותמונות באיכות אופטימאלית. הלקוח רוכש מזרקים או צנצנות עם צבע ואותם הוא מזריק לראשי הדיו שלה, יכולים להיות אלה מזרקים עם צבע שחור או מזרקים עם צבעים אחרים, זוהי פעולה פשוטה וקלה אותה ניתן לבצע בבית. כך תוכלו למשך זמן ממושך לעשות שימוש בראשי הדיו מבלי להשליכם לפח ומבלי לזהם את הסביבה. אם בכל זאת אתם חשים חוסר ביטחון באשר למילוי הדיו לבד, תמיד תוכלו להביא את ראשי הדיו לחנות ושם אנשי המקצוע כבר יעשו את העבודה למענכם.

מילוי דיו מקורי למדפסות שלכם

חנות קומג'ט מוכרת ללקוחותיה את המדפסות הטובות ביותר בשוק המיוצרות על ידי יצרניות המותג העולמיות, חברות אשר שמן יצא למרחוק והן זוכות ללא מעט תשבחות ופרסים. החברות הללו מציעות לא רק ראשי דיו מקוריים וטונרים למדפסות לייזר אלא גם ערכות מילוי דיו המותאמות באופן בלעדי לדגם המדפסת. עוד לפני שרוכשים את ערכות המילוי יש לבדוק את דגם המדפסת. ישנם שני סוגי מדפסות עיקריים: מדפסות דיו ומדפסות לייזר. שני סוגי המדפסות הינם איכותיים ומומלצים הן לצרכנים הביתיים והן למשרדים או עסקים. המדפסות הזולות יותר הן מדפסות הדיו, אלה הן גם מדפסות המדפיסות איטי יותר. מדפסות הלייזר מדפיסות במהירות רבה, ועלות כל דף המודפס הינה זולה למדי. ערכות מילוי קימות גם לראשי דיו וגם לטורים

היום רוכשים און ליין!
כבר אין יותר שום צורך להגיע פיזית לחנויות, כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש מוצרים שונים באמצעות חנויות הרשת. הרכישה און ליין הינה קלה ופשוטה ורוב האתרים מאובטחים היטב כך שהגולש לא אמור לחשוש לבצע רכישה דרך האתר. לאחר כמה ימים יגיע המוצר אל הלקוח הביתה ובאמצעות דואר רשום. באתרי הרשת ביניהם גם קומג'ט, תוכלו למצוא שפע רב של מוצרים, בצמוד אליהם תמונות ברורות להמחשה ועם הסברים על המוצר. כל העת תוכלו להוסיף עוד ועוד מוצרים לסל הקניות ולראות בזמן אמת מהו הסכום שהצטבר. אתר קומג'ט גם מציע באופן רציף מבצעים משתלמים במיוחד, ניתן לרכוש טונרים, ראשי דיו או ערכות מילוי דיו למדפסת במחצית המחיר. תמיד גם ניתנת האפשרות לרכוש סטים של כמה צבעים, גם אז המחירים יהיו משתלמים יותר.
אתר קומג'ט מציע לא רק ראשי דיו וטונרים מקוריים המיוצרים על ידי יצרניות המותג, מטבע הדברים המוצרים הללו יותר יקרים, הוא גם מציע לרכוש ראשי דיו וטונרים חלופיים ותואמים המיוצרים על ידי חברות אחרות. אלה הם מוצרים זולים יותר ועם זאת ממלאים אחר ייעודם באופן מלא. איכות המסמכים הינה מעולה, בין אם מדובר על מסמכים בשחור לבן או בין אם מדובר על תמונות ברזולוציה גבוהה.

תמיד כדאי לרכוש בקומג'ט!

אכן כך, תמיד מומלץ לרכוש בחנות שלנו, אנו מבטיחים ללקוחות שלנו את הטוב ביותר. באתר תוכלו למצוא שפע רב של מוצרים, מן האיכותיים ביותר ועדיין אנו מציעים לכם לרכוש אותם במחירים הטובים ביותר בשוק. החנות מאפשרת לרכוש בצורה קלה ופשוטה שפע רב של מוצרים למחשב כולל צורבים, כוננים, דיסק און קי, עכברים, מקלדות, מגני מסך, אוזניות, כבלים וגם מדפסות איכותיות. החנות שלנו מעסיקה את העובדים המקצועיים והמנוסים ביותר אשר יעניקו לכם בכל עת את השירות הטוב ביותר. 
אל תהססו לפנות אלינו בכל בקשה או בכל נושא הטעון בירור, תמיד אנו קשובים לשאלות ובקשות. אם אתם מתלבטים באשר לרכישת מוצר, אנו נמצאים כאן למענכם. אתם מוזמנים לרכוש את המוצרים און ליין או באמצעות שיחה טלפונית. צרו קשר עוד היום!

שירות של מילוי דיו באמצעות ערכות מילוי דיו

אחד מן השירותים האיכותיים והמבוקשים ביותר של חברת קומג'ט. לשירות של מילוי דיו יש שני יתרונות חשובים ביותר בעבור המשתמשים בהם. היתרון הראשון נעוץ בעובדה ששירות של מילוי דיו טומן בתוכו חיסכון כלכלי עצום שכן בעל ראש הדיו לא נאלץ לקנות כל פעם שמילוי הראש נגמר ראש דיו חדש. הסיבה השנייה נעוצה באלמנט של איכות הסביבה. בעקבות השירות של ערכות מילוי דיו למדפסת, לא משליכים יותר לפח ראשי דיו אלא פשוט ממלאים אותם.

כך שאין שום צורך להילחץ ולהיכנס להוצאות מיותרות. אפשר פשוט למלא את ראש הדיו ולהמשיך להדפיס. אפשר שהלקוח לא יחשוב כי הוא מסוגל למלא את ראש הדיו בעצמו וגם פה קומג'ט באה לקראת לקוחותיה ותמלא בעצמה את ראש הדיו. אולם לאחר הסבר מצד אחד מאנשי המקצוע בקומג'ט והתנסות ראשונית ניווכח כי הפעולה באמת די פשוטה ולא מסובכת. כאן לא נידרש ידע כלשהו. חשוב לציין כי איכות ההדפסה נשמרת גם לאחר מילוי, פעילות המדפסת לא משתבשת ומהירותה לא נפגעת כתוצאה ממילוי ראש דיו. ראשי דיו שניתנים למילוי הם ראשי דיו שחור לבן או צבעוניים. בדרך כלל הראשונים להיגמר הם הצבעוניים ועל כן כדאי להיערך בהתאם.