לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו למדפסת 901 hp

דיו למדפסת 901 hp

דיו למדפסת 901 hp – מדפסת מבית טוב אחת ממדפסות המותג היותר טובות היא מדפסת HP. מדובר על חברה עולמית המייצרת שפע רב של מדפסות שונות החל ממדפסות פשוטות אשר כל ייעודן הוא להדפיס וישנן גם מדפסות משולבות אשר גם מדפיסות, גם סורקות, יש בהן מכשיר פקס ואפילו מדפסות עם מכונת צילום. ניתן למצוא את המדפסות הללו בטווחי מחירים משתנים.

איזו מדפסת HP לקנות?

זוהי כנראה שאלת השאלות. אם מדובר על מדפסת לבית ואינכם נדרשים להדפיס כל יום כמויות רבות של מסמכים ותמונות, אזי מדפסת דיו בהחלט תעשה את העבודה, היא מעולה לסטודנטים ותלמידים. היא מדפיסה מסמכי וורד, גרפים ותמונות באיכות מעולה, היא תשמש אתכם למשך זמן ממושך, קל מאוד להפעיל אותה ולתחזק אותה, משהו שכל ילד יכול לעשות. עם זאת יש לזכור כאשר נדרשים לכמויות גדולות של מסמכים או אז כדאי לרכוש מדפסת לייזר, הן אומנם יקרות יותר וכך גם הטונרים, אבל הן מדפיסות יותר מסמכים פר דקה, כך שעלות כל דף מודפס זולה יותר.
אחת המדפסות המומלצות ביות היא מדפסת  HP Officejet j4500 / 4580. מדפסת מצוינת משולבת המתאימה לצרכן הביתי. דיו למדפסת 901 hp הינו דיו מקורי או דיו חלופי ושניהם עונים על הצרכים של בעל המדפסת.ראש דיו למדפסת 901 hp מיוצר על יד יצרנית המדפסת, הוא מגיע עם אחריות מלאה, איכות המסמכים המודפסים כולל תמונות היא אופטימאלית, כך הצילומים יוצאים עם פרטים ברורים, אם יש לכם הרבה תמונות, בהחלט מומלץ לרכוש את המדפסת HP Officejet 4500 ואת הראש הדיו הייעודי לה - דיו למדפסת 901 hp.

מאפיינים דגם 901

דיו למדפסת 901 hp ניתן למצוא בשלושה צבעים וגם כמובן דיו למדפסת 901 hp בשחור. באמצעות המחסניות הללו ניתן להדפיס מסמכים באיכות מצוינת, עלות דף זולה יותר מעלות דך המודפס באמצעות מדפסת לייזר, הפלט הוא אמין במיוחד. גם כאשר כמות הדיו הנותרת במחסנית היא מועטה, עדיין ניתן להדפיס או באמצעות הדיו הצבעוני או באמצעות הדיו השחור מה שלא דווקא מתאפשר במדפסות מדגמים אחרים. הביצועים של המדפסות הללו הינם אמינים ועקביים ולכן כה מומלץ לרכוש אותה. למרות שמשרדים ומפעלים נדרשים לכמות גדולה של מסמכים מידי יום, עדיין המדפסת מומלצת גם להם ולא רק לצרכן הביתי.
את מחסניות הדיו מומלץ לרכוש באתר, במחירים נוחים יותר בהשוואה לחנויות הנמצאות בקניונים. אפשר באמצעות האתר לציין את דגם המדפסת ולמצוא את ראשי הדיו או הטונרים המתאימים בדיוק למדפסת שלכם, הרי לכל מדפסת נדרש דגם ראשי דיו אחר. ניתן למצוא ראשי דיו מקוריים המיוצרים על ידי יצרנית המדפסת וראשי דיו חלופיים אשר אינם נופלים מרמת המקוריים ועדיין מבטיחים איכות הדפסה מעולה הן של מסמכים בשחור לבן והן של תמונות צבע.