לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו טונר

דיו טונר

דיו טונר ורכישה באתר המוביל במדינה באתר קומג'ט, אחד האתרים המובילים בתחומו בארץ, אנו מציעים ללקוחותינו לרכוש דיו טונר ואת כל שאר הציוד הנלווה למדפסות. המחירים של המוצרים אותם אנו מוכרים מוצעים במחירים אטרקטיביים, כל המוצרים מגיעים עם אחריות, בכל בעיה יש לכם אל מי לפנות, אנו מבטיחים שירות מקצועי, נדיב ואדיב, ולבסוף, הרכישה אצלנו בטוחה, האתר מאובטח באמצעים המתקדמים ביותר, והיה ואתם משלמים בכרטיס אשראי כל פרטיו מוצפנים.

דיו טונר ומגוון מוצרים במקום אחד

באתר קומג'ט אנו מציעים לכם מגוון מוצרים במקום אחד: דיו למדפסת, טונר למדפסת, מדפסות משולבות, מגני מסך, נרתיקים, מטענים, מילוי דיו, ניירות לפקס, כבלים, כרטיסי מסך, מקלדות, עכברים, רמקולים ועוד. כפי שניתן לראות אפשר לרכוש באתרנו מגוון מוצרים, תוך טווח זמן קצר הם יגיעו עד אליכם לבית, או באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר שליחים. באתרנו תוכלו לרכוש דיו טונר מקורי או חלופי. דיו טונר מקורי מיוצר על ידי יצרנית המדפסת ואילו חלופי מיוצר על ידי יצרן חיצוני. מטבע הדברים ראשי הדיו והטונרים המיוצרים על ידי יצרנית המדפסת עלותם גבוהה יותר מהמוצרים החלופיים, אם כי שני הסוגים מבטיחים איכות הדפסה אופטימאלית.
והיה ואתם מתלבטים תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו. בנוסף, חשוב לדעת, לכל מדפסת ראשי דיו וטונרים שונים. כאן באתר תוכלו לציין את דגם המדפסת ועל פי התוצאות תקבלו את דגם הדיו או הטונר. זוהי השיטה הכי נוחה והכי קלה וכך ניתן לבצע רכישה מהירה באתר. בנוסף לתמונה להמחשה של מדפסת וציוד נלווה תוכלו לקבל עוד פירוט וכמובן שמצוין גם המחיר.

דיו טונר למדפסות מכל הסוגים

כאן באתר קומג'ט אנו מציעים ללקוחות לרכוש דיו טונר המיועד למגוון סוגים של מדפסות. דיו טונר למדפסות פשוטות, דיו טונר למדפסות משולבות הכוללות הן פקס והן סורק. ישנן גם מדפסות מתוחכמות יותר עם מכונת צילום, באלה נעשה שימוש במיוחד בבתי עסק. אז מה לקנות? ההמלצה הגורפת היא לרכוש מדפסת עם כמה שיותר פונקציות, כיום מרביתם של האנשים בוחרים לרכוש מדפסת משולבת עם פקס וסורק, כך אין צורך לפנות לסניף הדואר או למשרדים על מנת לסרוק מסמכים.
המדפסות אותן אנו מציעים ללקוחות מיוצרות על ידי מיטב יצרניות המותג: CANON, XEROX, HP, BROTHER, LEXMARK ועוד יצרניות מותג. מטבע הדברים המדפסות נמכרות בטווחי מחירים משתנים, כאן באתר תוכלו להשוות מחירים ולמצוא את המדפסת המתאימה לכם ביותר. כמו כן בכל התלבטות אנו מציעים לכם לפנות אל אנשי המקצוע שלנו המועסקים בחנות על מנת לסייע לכם ליטול החלטה נכונה ולמצוא מדפסת שתתאים לצרכים ולתקציב הכספי העומד לרשותכם. ככלל, ישנו הבדל בין סוגי המדפסות השונות וכאן נפרט יותר.

דיו טונר למדפסות דיו או לייזר

בחנות קומג'ט תוכלו למצוא דיו טונר המיועד למדפסות שונות. דיו טונר למדפסות לייזר וכן דיו טונר למדפסות דיו. מדפסות דיו הינן זולות יותר בהשוואה למדפסות הלייזר מהסיבה הפשוטה שמדפסות הלייזר מיוצרות על ידי טכנולוגיות אחרות. שיטת המילוי היא שונה. למדפסות הדיו יש לרכוש ראשי דיו, גם שחורים וגם צבעוניים, ואילו למדפסות הלייזר יש לרכוש טונרים. הטונר עשוי מאבקה פלסטית המומסת אל הדפים.
שני סוגי המדפסות מבטיחים איכות הדפסה מצוינת של הנראה על צג המחשב, התמונות יוצאות נאמנות למקור. אנו מציעים לצרכנים הביתיים לרכוש מדפסות דיו משולבות, ואילו לעסקים מדפסות לייזר. הטונרים עלותם גבוהה יותר מראשי דיו, אולם לטווח זמן הרחוק זה משתלם. מדפסות הלייזר מהירות יותר ועלות כל דף זולה יותר בהשוואה לדף המודפס באמצעות מדפסת דיו, על כל פנים, הבחירה היא בסופו של דבר אך ורק שלכם.
לבסוף, הקנייה בקומג'ט משתלמת, אנו מוכרים את המוצרים הטובים ביותר, ללא פשרות והמחירים אטרקטיביים. פנו אלינו עוד היום ובצעו רכישה חכמה!