לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר למדפסת HP

טונר למדפסת HP

טונר למדפסת HP – קנו רק את המקורי!
אם יש לכם מחשב בבית, במשרד או בעסק, סביר להניח שבתוך עסקת החבילה הזו, ישנה גם מדפסת. הרי מידי יום אנו נדרשים להדפיס הרבה מאוד מסמכים, תמונות גרפים ועוד, ולכן חייבים לרכוש מדפסת, או מדפסת לייזר או מדפסת הזרקת דיו, שימלאו את ייעודן כראוי וישמשו אותנו למשך זמן ממושך.

מהן החברות המייצרות הן מדפסות לייזר והן מדפסות הזרקת דיו?

 ובבן, ישנן כמה חברות מובילות: Canon, Iko, Panasonic, Apple, Samsung, Xerox ועוד רבים וטובים, מדובר על היצרנים האיכותיים והאמינים ביותר של מדפסות, מותגים מוכרים בכל רחבי העולם. אבל אחת החברות המובילות לא רק בייצור מדפסות לייזר ומדפסות הזרקת דיו, היא חברת HP המוכרת לכולנו. לא לחינם רבים הם הלקוחות המחפשים את המוצרים של חברה זו, שכן זוהי חברה אמינה, יש להם אחריות, מוצרים המיוצרים באמצעות טכנולוגיות גבוהות, אבל עדיין מובנים ונגישים לכל אחד כמעט. מחסניות הדיו של מדפסות הלייזר הן טונרים. אם רכשתם זה לא מכבר מדפסת HP, מומלץ לכם לרכוש אך ורק טונר ל HP הייעודי למדפסת. ולמה מומלץ לרכוש טונר ל HP למדפסת שלכם ולא טונר חילופי? מהסיבה הפשוטה שאפילו המדפסת שלכם חכמה דיה לזהות טונר שאיננו מקורי, היא לא תאהב אותו... טונר ל HP, יבטיח לכם איכות מצוינת של מסמכים המודפסים ברזולוציה גבוה, הדבר חשוב במיוחד למי שרוצה להדפיס תמונות צבעוניות איכותיות. טונר למדפסת HP מיועד אך ורק למדפסות HP ולא למדפסות השייכות לכל יצרן אחר.

האם טונרים זולים או יקרים?

טונר ל HP יקר יותר ממחסנית הזרקת דיו, אבל בחישוב לטווח זמן ארוך תגלו כי טונר ל HP מקורי,יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, באמצעות רכישת מדפסת לייזר, אתם תחזירו את ההשקעה הכספית תוך טווח זמן קצר. עלות כל דף המודפס באמצעות מדפסת לייזר, הוא זול יותר מעלות דף המודפס באמצעות מדפסת דיו. אומנם, לטווח הקרוב, מדפסות הזרקת דיו הינן זולות יותר, גם מכיוון שהן פשוטות יותר, אבל אם אתם נדרשים להדפיס הרבה מסמכים ותמונות, אל תהססו כלל, בחרו במדפסת לייזר עם טונר ל HP מקורי. בחרו רק את בית העסק הטוב ביותר המציע לכם את המדפסות האיכותיות ביותר בנמצא.

מעוניינים לרכוש מדפסת איכותית? רוצים למצוא רק טונרים ומחסניות דיו מקוריים היישר מבית יצרן המדפסת שלכם? רוצים להתייעץ עם מיטב אנשי המקצוע? אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום אל חברת קומג'ט, חברה המתמחה בכל סוגי המדפסות והציוד הנלווה, ואנו מבטיחים להעניק לגם את השירות המקצועי ביותר בנמצא!

אם אתם רוצים ראש דיו ולא טונר אז אצלנו ניתן להשיג דיו חלופי למדפסת HP עם אחריות ושרות מכל הלב.