לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונרים להדפסה

טונרים להדפסה

קומגט דיו וטונרים יום-טוב בע"מ היא החנות האינטרנטית שלכם לרכישת טונרים למדפסות.

אנו נספק לכם ראשי דיו, טונרים חדשים וממוחזרים או תואמים למדפסת שברשותכם,לכל מדפסת שאותה תרכשו, תזדקקו לטונר מתאים על מנת שתוכלו להדפיס את החומרים הנדרשים על ידכם.

ישנן מדפסות לייזר וגם קיימות מדפסות הזרקת דיו, כאשר לכל אחת מאותן מדפסות קיים טונר או ראש דיו שונה, ובבירור ניתן לקבוע כי עלות ותדירות החלפת הטונר במדפסת לייזר היא המשתלמת ביותר ברמה הכלכלית ביחס להזרקת דיו.

מדפסת לייזר היא אומנם יקרה יותר על פני מדפסות של הזרקת דיו, אך בחישוב מהיר עלות הטונרים השנתית ביחס לתדירות ההדפסות, מביאה למסקנה כי תוך מספר חודשים תחזירו את ההשקעה ותתחילו בשלב החיסכון. קומגט דיו וטנרים מאפשרת לכם לבחור את המדפסת המתאימה לכם ממגוון המדפסות של החברות המובילות בשוק.

תכולה משרדית של עסק - כולל טונר למדפסת

אם אתם מחפשים אחר עסקים למכירה, חשוב לדעת כי פעמים רבות בעלי אותו נכס מציע גם את הציוד המשרדי של הנכס, הכולל מדפסת לייזר. אם חיפשתם במדור פרסום עסקים למכירת נכס, בררו עם בעלי הנכס האם הוא מוכר גם את התכולה המשרדית של העסק. אנו בקומגט  ממליצים לכם באופן מקצועי לחפש מדפסת לייזר, בייחוד אם תדירות ההדפסה בעסק גבוהה מהרגיל. אם יש ברשותכם מדפסת הרי כל שנותר לכם לרכוש הוא את הטונר למדפסת.

קצת מידע אודות הדיו או הטונר למדפסת

אין אדם שמחזיק במדפסת ואינו זקוק לדיו לשם הפעלתה, הדיו הוא אבקת צבע אשר עשויה מחומר פלסטיק. קרני הלייזר הם אלו אשר מושכים את כמות הצבע הרצויה הישר מהמיכל ומשם אל הדף. לכל מדפסת (חברות אפל, קאנון, אייץ' פי, לקסמרק, אפסון ועוד), יש טונר המתאים ספציפית לאותה מדפסת. אם תרכשו בטעות דיו למדפסת לקסמרק ותנסו להכניסו אל מדפסת אפסון, הרי שהמשימה לא תצלח ולא תוכלו להשתמש במדפסת.

שימו לב כי כאשר אתם ניגשים לרכוש את הדיו או טונר, רשמו לפניכם את שם המדפסת והדגם על מנת שלא תטעו ותרכשו טונר שאינו מתאים למדפסת. קחו לתשומת לבכם כי לאחר שתפתחו את הטונר לא תוכלו להזדכות עליו ועל מנת שלא להפסיד את כספכם יש להגיע מוכנים. אם החלטתם לרכוש טונר בקומגט , תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו מוצר באיכות גבוהה ובמחירים חסרי תחרות וכן ששירות הלקוחות שלנו ידע לתדרך אתכם כראוי ולענות על כל שאלותיכם.

בקומגט יעזרו לכם לבחור את המדפסת המושלמת לצרכים האישיים שלכם, וגם את הדיו המתאים למדפסת שברשותכם. המבחר הוא עצום, ואנחנו נשמח לעזור לכם בכדי שתרכשו את המוצר האידיאלי עבורכם.

ככל שתבחרו במדפסת חסכונית יותר המתאימה לצרכים שלכם, כך גם תהיו מרוצים מהרכישה.

אולי תתעניין גם ב:

טונרים למדפסת