אחריות לשנה
על כל הטונרים
משלוח חינם ברכישה מעל 400₪ באתר
לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראש דיו למדפסת קנון

ראש דיו למדפסת קנון

שימוש יעיל ברכיב ראש דיו לקנון
מחסניות דיו, או ראשי דיו הם מצרך יקר. כיום, מחירה של מדפסת דיו זול יחסית, אך ההוצאה הכרוכה בהחלפת ראשי הדיו גבוהה, שלא בדומה למדפסות הלייזר הנטענות בטונרים חסכוניים שמספיקים לזמן רב. חברת קנון למדפסות, המייצרת גם ראש דיו לקנון, ממליצה על דרכים להפוך את השימוש בראש דיו לכדאי. 
עשה ואל תעשה בהקשר של ראש דיו לקנון:
למרות מחירו היקר של ראש דיו לקנון יחסית למחיר של טונר, ניתן כאמור בשימוש נכון לחסוך כמות ניכרת של דיו, ובכך להוזיל את השימוש בו, ולהאריך את משך השימוש בכל מחסנית דיו שכזו. יישום המלצות ברוח "עשה ואל תעשה" בהקשר של השימוש בראשי דיו יהפוך את השימוש בהם להרבה יותר יעיל וחסכוני.

עשה:

1.  אם אינכם מוכרחים, ותרו על הדפסה צבעונית שנחשבת ליקרה יותר בגלל מחיר הדיו הצבעוני. הגדירו מראש "הדפסה בשחור לבן" כדי להימנע מטעויות, ואף סמנו את החלקים שאתם מעוניינים להדפיס
2.  הדפסה במצב טיוטה אמנם פוגעת מעט באיכות ההדפסה, אך חוסכת המון דיו
3.  אם רק ניתן, מומלץ להעדיף מחסניות דיו תואמות על פני ראשי דיו מקוריים, היקרים מהמחסניות התואמות באופן משמעותי. הדבר אינו פוגע באיכות ההדפסה בשחור לבן, כמו גם בכמויות ההדפסה. בהדפסה צבעונית, תפוקת המחסניות התואמות נמוכה בכ- 5% בסך הכל ביחס לראש דיו מקורי
4.  דאגו להשתמש בכל הדיו שנותר במחסנית. מערכת הבקרה של המדפסת שולחת התראה על כך שהדיו עומד לאזול, וזה באמת הזן לדאוג לרזרבה, אך ניתן להמשיך ולהשתמש במחסנית הקיימת עד שהדיו יאזל ממש.

אל תעשה:

1.  אם אינכם מרבים להדפיס, חשוב להאריך את חיי המחסנית על ידי כך שתדפיסו אחת לכעשרה ימים דף כלשהו לניסיון
2.  היו ספציפיים בשעת הדפסה. אל תדפיסו חומר מיותר
3.  הימנעו מהדפסה אוטומטית שמדפיסה בצע גם מסמך שניתן להדפיס בשחור לבן.מחפשים ראש דיו לקנון?באתר של קומג'ט – Comjet.co.il תמצאו את כל הדרוש לכם בנושא הדפסה. דרך האתר של קומג'ט תוכלו לרכוש מדפסות דיו מכל הסוגים והמודלים, ראש דיו לקנון, ראשי דיו אחרים, מחסניות דיו תואמות, מדפסות לייזר הנטענות בטונרים תואמים ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לעבור על רשימת המוצרים של קומג'ט, לבדוק איזו מדפסת יש לכם בבית ולהזמין את המוצר לו אתם זקוקים. ניתן גם להתקשר או לכתוב ולקבל הדרכה וסיוע.