לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר למדפסת אפסון

 

כל אחד צריך דיו למדפסת אפסון שלו ואין אחד שלא משתמש כיום בדיו למדפסת. רוב המשרדים והבתים הפרטיים משתמשים בדיו למדפסת על מנת שיוכלו להדפיס ולעבוד עם המדפסת שלהם. לכן השימוש בדיו (או בטונר למדפסת בשימוש במדפסות לייזר) הוא שימוש בגדר חובה. לכן אנו צריכים להיות תמיד עם מלאי של דיו למקרה שנזדקק באופן בהול, במיוחד מדובר על משרדים.

מהו טונר בכלל

בטח שמעתם לא פעם ולא פעמיים את המושג טונר, ולא ממש הבנתם על מה מדברים. אך ידעתם שזה קשור איכשהו להדפסות שלכם. אז כדי לעשות לכם סדר, נתחיל מההסבר הפשוט של טונר. שמדובר על טונר מדובר למעשה על אבקה שחורה שיש להכניסה למדפסת שלנו על מנת שהיא תגרום בסופו של דבר להדפסה. טונרים נמצאים כמעט מכשיר חשמלי בין אם זה: מכונת צילום, פקס ועוד. לכן תמיד צריך להיות עירניים שהוא הולך להסתיים כי ללא טונר לא נוכל להדפיס. עם קומג'ט תוכלו להיות רגועים שכל מה שקשור בטונר תמיד יהיה אצלכם.

למה חשוב שיהיה לנו דיו ל EPSON

לכל מדפסת יש את הדיו למדפסת שלה. כך שלמדפסת אפסון תמצאו טונר או דיו למדפסת אפסון. חשוב שתקפידו להזמין מקומג'ט דיו מקוריים שיישארו לכם לזמן רב ויתנו לכם תוצאות הדפסה באיכות גבוהה. לכן לפני שאתם מזמינים דיו חשוב שתדעו את הדגם וואת סוג המדפסת שלכם, וזאת מכיוון שקיימים בשוק מגוון דגמים רב של מדפסות, ולכל מדפסת יש את הטונר או הדיו שמתאים לה. לכן עם דיו לאפסון שלך אתה יכול להיות רגוע ושליו שהמדפסת שלך כמו שצריך. כי ראשי דיו של קומג'ט הם איכותיים  ביותר שנשארים זמן רב ונותנים תוצאות טובות בשטח. לכן אם חשוב לך השם הטוב של משדרך וסטנדרטים גבוהים, אל תוותר על דיו לאפסון שלך, דיו שיראה לך סטנדרטים גבוהים שלא הכרת. כי איכות ושם זה רק עם קומג'ט.

היתרונות של דיו ל EPSON 

דיו לאפסון הוא דיו איכותי שמתאים למדפסת שלך. הדיו נותן לך תוצאות גבוהות ואיכותיות בשטח ללא מריחות של הדיו. כך שאתה מקבל הדפסה נקייה ואיכותית שמשדרת רצינות ואמינות בפניי הצד השני. עם קומג'ט תבין עד כמה חשוב שיהיה לך דיו לאפסון מקורי ואיכותי ללא תחליפים זולים שנותנים איכות ירודה ויוצרים שם גרוע לחברה שלך. לכן חשוב שתהיה במעקב אחר הדיו שלך, על מנת שלא תישאר בלי הדפסות.