לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר ודיו למדפסת ירושלים -קומגט

תושבי העיר ירושלים יש לנו בשורה משמחת, קומגט הגיעה לעיר! כיום ניתן לרכוש דיו למדפסת בירושלים וטונר למדפסת בירושלים במחירים הזולים בארץ מבלי לצאת מהבית בכלל. פשוט נכנסים לאתר שלנו או מתקשרים ל 1599-50-49-48 - והדיו למדפסת שלכם כבר בדרך.

מזמינים טונר ודיו למדפסת בירושלים והסביבה בקומג'ט

 

אנו בחברת קומג'ט, בעלי ניסיון של 15 שנה בתחום הדיו והטונר למדפסת, מזמינים אתכם תושבי העיר ירושלים והסביבה להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים הנהנים ממוצרים איכותיים במחירים חסרי תקדים.

אז מה תקבלו אצלנו:

המטרה שלנו היא לספק דיו למדפסת או טונר למדפסת לכל לקוח, מהקטן ועד הגדול, באותה איכות ובאותו שירות כולל משלוחים לכל חלקי הארץ, כולל שנה אחריות ומחיר מהזולים בארץ כך שלכל לקוח מהקטן ועד הגדול לא יהיה תרוץ לא לקנות שוב! הגישה שלנו היא פשוטה, לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר שהופך ללקוח ממליץ. כך אין לנו צורך לעשות כלום חוץ מלדאוג שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים!

 

להלן אזורי האספקה שלנו של דיו בירושלים:

טונר ודיו למדפסת ירושלים לכל מטרה ולכל הדפסה

עשרות פעמים לקוחות טוענים כי הדיו למדפסת שלהם או הטונר למדפסת שלהם, במקרה של מדפסות לייזר, עולה להם יותר יקר מהמדפסת עצמה. אז חברים יש לנו חדשות מרעישות, אתם מוזמנים להתקדם לדיו למדפסת תואם או להתקדם לטונר תואם.

מה זה דיו למדפסת תואם?

אז ככה, כמו בכל מוצר גם בתחום הדיו והטונרים חברינו הסינים נכנסו לתמונה והחלו לייצר ראשי דיו וטונרים למדפסות. הם מייצרים דיו תואם בעיקר של החברות המובילות כמו HP, BROTHER, SAMSUNG, XEROX, CANON ועוד.
בתחילת הדרך רמת המוצרים הייתה מאוד ירודה ולכן השוק של המוצרים התואמים היה נחשב נחות. בנוסף לזה, צצו המון מעבדות ייצור של דיו וטונרים שלא הכירו את העבודה ו- "הרסו" את השוק. מעבדות הייצור בישראל היו למעשה מעבדות מילוי דיו מכיון שהיו לוקחים את הדיו או הטונר שנגמר וממלאים אותו מחדש. מכאן שאילו מעבדות מילוי ולא ייצור.

דיו למדפסת תואם יכול להיות איכותי

שוק הדיו והטונר למדפסות שינה פניו בשנים האחרונות ואיכות המוצרים עלתה, הסינים מייצרים כיום מוצרים איכותיים מאוד שאיכותם אינה נופלת מהמוצר המקורי. בעקבות כך, עלויות הדיו למדפסת או הטונר למדפסת הגיעו לרמת מחיר שהיא כ 70% חיסכון ביחס למוצר המקורי. דבר זה שינה את שוק הדיו בישראל ובכל העולם ואנו, בחברת קומג'ט, עובדים עם המפעלים המובילים בעולם בתחום בעלי תו תקן עולמי לייצור מחסניות דיו וטונר. לכן המוצרים אותם אנו משווקים הינם בעלי אחריות של שנה ואיכות שלא הכרתם.

אנו מאמינים כי מוצר איכותי הוא מעל לכל מוצר אשר יתן את התפוקה שהובטחה ללקוח ויתן את איכות ההדפסה שהלקוח מכיר ושהמדפסת מסוגלת להפיק. 

בנוסף, חברת קומגט עושה כל שביכולתה להביא את הדיו והטונר למדפסת במחיר הזול בארץ ומבלי לפגוע באיכות המוצר.