אחריות לשנה
על כל הטונרים
משלוח חינם ברכישה מעל 400₪ באתר
לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

הסבר על טונר למדפסת Brother

הגיע הרגע - ואתם זקוקים לטונר למדפסת Brother: האם החנות בה קניתם צריכה להיות גם חנות הטונרים שלכם? 

הגיע הרגע - ואתם זקוקים לטונר למדפסת Brother: האם החנות בה קניתם צריכה להיות גם חנות הטונרים שלכם? כיצד בוחרים חנות של טונרים, ומדוע זה שונה בתכלית מהחנות שמכרה לכם את המדפסת עצמה? מדוע מוצרים מתכלים להדפסה צריכים להירכש רק מגורם מקצועי ואחראי, ולא צריך להטיל את משימת האספקה על חנות בינונית? מה הסיכון שבהסתמכות על חנויות בינוניות וכיצד ניתן לזהותן ולמצוא חנות איכותית ובטוחה?

אם קניתם מדפסת לייזר חדשה, או שקיבלתם אחת במתנה, ראשית כל הרשו לנו לאחל לכם מזל טוב. שנית, עשו לעצמכם טובה, ואל תקנו טונר בהכרח ממוכר המדפסת. אתם לא יכולים לדעת כיצד הוא שומר על הטונרים שלו, עם אלו פירמות הוא עובד, ומה טיבן של הפירמות הללו. טונר למדפסת Brother חייבים לרכוש רק ממקצוענים שלקחו על עצמם את נושא חומרי ההדפסה המתכלים כמקצוע עיקרי, על כל השלכותיו: שימור, עבודה עם חומרים איכותיים בלבד, והשתת משימות בדיקות במעבדה לווידוא כי מוצרי הייבוא עשויים מחומרי איכות. האם זה אומר שאתם צפויים להעלות לעצמכם את מחיר הטונר? בדיוק להיפך. אתם צפויים גם להוריד את המחיר, וגם ליהנות ממוצר יותר איכותי.

טונר מהחנות בה לא קניתם מדפסת Brother עשוי להוזיל את המחיר מבלי לאבד איכות

כשאתם קונים טונר כזה, הוא לא יהיה בהכרח מהתוצרת המקורית של פירמת Brother. יחד עם זאת, מדובר במוצר מתכלה המתאים לשילוב במדפסת מהדגם שלכם ולכן הוא מוגדר טונר למדפסת Brother תואם (בשונה ממקבילו המקורי). יצוין כי טונר כזה – מעצם היותו תואם, יהיה זול בעשרות אחוזים בהשוואה לטונר המקורי של Brother. כאן, אתם בטח תוהים מה תהיה איכות המוצר, ולכן חשוב לציין כי אנו מעסיקים נסייני מעבדה אשר שוקדים על כל טונר וכל מוצר הדפסה אחר שמועמד לעמוד על המדפים שלנו. טונר עם אבקה בתערובת ברמה נמוכה, שלא יבטיח תוצאות טובות ייצא מהמגוון ואתם אפילו לא תדעו שהוא אי פעם היה מועמד למכירה אצלנו. לכן, מוצר שמשווק החוצה תמיד יהיה אחד שנבדק היטב, ולא הוצב שם באופן שרירותי.

בחנות המקורית בה רכשתם את המדפסת Brother לא בטוח שתקבלו משלוח של טונר למדפסת!

נכון, היום לרוב חנויות הדיו והטונרים יש מדיניות משלוחים לעסק או לבית הלקוח, אבל יש משלוח ויש משלוח. איזו חנות הייתם מעדיפים: כזו שקובעת עמכם מקום מפגש, וקובעת לכם שעה בה תיפגשו עם הנהג (ועוד מציינת את זה כשירות ללקוח, במקום לנסוע עד לחנות ישירות), או כזו שנותנת שירות כיד המלך לכל לקוח ומגיעה עד לפתח ביתו או משרדו? אצלנו, זו מדיניות המשלוחים, ובנוסף זה לגמרי בחינם. יצוין כי אנו גם משתדלים מאד לא לעכב משלוחים בשום צורה, גם במקרה קיצוני בו מתקשר לקוח שאין לו מושג מהי המדפסת שלו. במקרה כזה אנו מדריכים את הלקוח בסבלנות, עוזרים לו להתחקות אחר דגם מדפסת ה- Brother שלו, ומספקים לו טונר למדפסת Brother תואם. בעבר, כבר הדרכנו קשישים, מבוגרים, ילדים, ועובדים מן המניין שאינם עוסקים בתחום ההדפסות וה- IT.

הזמנת טונרים של ברדר מחנות מוצרים מתכלים מקצועית – כל היתרונות!

חיסכון של 10%+ ממשאבי הזמן היומיים שלכם, לעומת עבודה עם חברות שלא מבצעות משלוחים עד לפתח העסק, אלא לנקודות איסוף, או מחברות שמוכנות לדבר רק עם מומחי ההדפסות מטעם בית העסק או המשק הפרטי. ביורוקרטיה זו היא שגורעת מכם זמן יקר. בנוסף, אתם גם חוסכים בכסף, שכן טונר למדפסת Brother שנרכש מאתנו חוסך בממוצע 70% מעלויות ההדפסה הממוצעות.

קומג'ט – שירות בוטיק ומחירים הוגנים עבור טונר למדפסת Brother

בחברתנו תוכלו למצוא בקלות את הטונר למדפסת שלכם, תוך סיוע מאנשי שירות נדיבים וסבלניים במיוחד. אנו גם מספקים מחירים נוחים, ושולחים את התכולה לכתובת שלכם ללא עלות.

להזמנת טונר למדפסת Brother רכשו כעת דרך האתר את הדגם המתאים לכם ממש עכשיו, או חייגו לקומג'ט:

1-599-50-49-48!