לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

הסבר על טונר למדפסת Brother

 

הגיע הרגע ואתם זקוקים לטונר למדפסת Brother, האם החנות בה קניתם את המדפסת צריכה להיות גם חנות הטונרים שלכם? כיצד בוחרים חנות של טונרים, ומדוע זה שונה בתכלית מהחנות שמכרה לכם את המדפסת עצמה? מדוע מוצרים מתכלים להדפסה צריכים להירכש רק מגורם מקצועי ואחראי, ולא צריך להטיל את משימת האספקה על חנות בינונית? מה הסיכון שבהסתמכות על חנויות בינוניות וכיצד ניתן לזהותן ולמצוא חנות איכותית ובטוחה?

 

אם קניתם מדפסת לייזר Brother חדשה, או שקיבלתם אחת במתנה, ראשית כל הרשו לנו לאחל לכם מזל טוב. שנית, עשו לעצמכם טובה, ואל תקנו טונר בהכרח ממוכר המדפסת. אתם לא יכולים לדעת כיצד הוא שומר על הטונרים שלו, עם אלו פירמות הוא עובד, ומה טיבן של הפירמות הללו. טונר למדפסת Brother חייבים לרכוש רק ממקצוענים שלקחו על עצמם את נושא חומרי ההדפסה המתכלים כמקצוע עיקרי ועל כל השלכותיו כגון שימור, עבודה עם חומרים איכותיים בלבד והשתת משימות בדיקות במעבדה לווידוא כי מוצרי הייבוא עשויים מחומרי איכות.
האם זה אומר שאתם צפויים להעלות לעצמכם את מחיר הטונר? בדיוק להיפך. אתם צפויים גם להוריד את המחיר, וגם ליהנות ממוצר יותר איכותי.

להזמין טונר למדפסת Brother לא מחנות המדפסות

כשאתם קונים טונר BROTHER כזה, הוא לא יהיה בהכרח מהתוצרת המקורית של פירמת Brother. יחד עם זאת, מדובר במוצר מתכלה המתאים לשילוב במדפסת מהדגם שלכם ולכן הוא מוגדר טונר למדפסת Brother תואם (בשונה ממקבילו המקורי). יצוין כי טונר כזה, מעצם היותו תואם, יהיה זול בעשרות אחוזים בהשוואה לטונר המקורי של Brother. כאן, אתם בטח תוהים מה תהיה איכות המוצר ולכן חשוב לציין כי אנו מעסיקים נסייני מעבדה אשר שוקדים על כל טונר וכל מוצר הדפסה אחר שמועמד לעמוד על המדפים שלנו. טונר עם אבקה בתערובת ברמה נמוכה, שלא יבטיח תוצאות טובות, ייצא מהמגוון ואתם אפילו לא תדעו שהוא אי פעם היה מועמד למכירה אצלנו. לכן, מוצר שמשווק החוצה תמיד יהיה אחד שנבדק היטב, ולא הוצב שם באופן שרירותי.

הזמנת טונר למדפסת Brother עם משלוח!

זה נכון שהיום לרוב חנויות הדיו והטונרים יש מדיניות משלוחים לעסק או לבית הלקוח, אבל יש משלוח ויש משלוח מצויין. איזו חנות הייתם מעדיפים? כזו שקובעת עמכם מקום מפגש, וקובעת לכם שעה בה תיפגשו עם הנהג (ועוד מציינת את זה כשירות ללקוח, במקום לנסוע עד לחנות ישירות), או כזו שנותנת שירות כיד המלך לכל לקוח ומגיעה עד לפתח ביתו או משרדו? אצלנו, זו מדיניות המשלוחים. יצוין כי אנו גם משתדלים מאד לא לעכב משלוחים בשום צורה, גם במקרה קיצוני בו מתקשר לקוח שאין לו מושג מהי המדפסת שלו.
במקרה כזה אנו מדריכים את הלקוח בסבלנות, עוזרים לו להתחקות אחר הדגם של המדפסת Brother שלו ומספקים לו טונר למדפסת Brother מקורי או תואם. בעבר, כבר הדרכנו קשישים, מבוגרים, ילדים ועובדים מן המניין שאינם עוסקים בתחום ההדפסות וה- IT.

כל היתרונות בהזמנת טונרים של ברדר מחנות מוצרים מתכלים מקצועית!

הנה מספר יתרונות קריטיים בעת הזמנת טונר למדפסת BROTHER אצלנו באתר:

  1. חיסכון של לפחות 10% ממשאבי הזמן היומיים שלכם. 
  2. משלוחים עד לפתח העסק - ישנם עסקים ששולחים לנקודות איסוף ואתם צריכים להשקיע זמן בלהגיע לשם. 
  3. להתעסק עם מומחים - אצלנו עובדים רק מומחי ההדפסות.
  4. אין בירוקרטיה בעסק - בירוקרטיה היא זו שגורעת מכם זמן יקר. אצלנו מרגע קבלת ההזמנה כל עובד יודע מה תפקידו והמטרה היא להוציא משלוח מהיר. 
  5. חיסכון בכסף - טונר למדפסת Brother שנרכש מאתנו חוסך בממוצע 70% מעלויות ההדפסה הממוצעות, ללא קשר למחיר הזול ההתחלתי.

אצלנו בקומג'ט תקבלו שירות בוטיק ומחירים הוגנים עבור טונר למדפסת Brother

בחברתנו תוכלו למצוא בקלות את הטונר למדפסת שלכם תוך סיוע מאנשי שירות נדיבים וסבלניים במיוחד. אנו גם מספקים מחירים נוחים ביותר ושולחים את ההזמנה לכתובת שלכם ישירות בזמן המהיר ביותר.

להזמנת טונר למדפסת Brother רכשו כעת דרך האתר את הדגם המתאים לכם ממש עכשיו, או חייגו לקומג'ט:

1-599-50-49-48!