אחריות לשנה
על כל הטונרים
משלוח חינם ברכישה מעל 400₪ באתר
לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

הסבר על טונר למדפסת SAMSUNG

מבחינת הצרכנים - מה מומלץ שיהיו התנאים לרכישת טונר למדפסת Samsung? במה מתבטאת איכותו של הטונר ומה צריך לאפיין את הספק שמכר לכם אותו? האם טונר יכול להימכר בזול ועדיין לא ליפול מאיכותו של טונר יקר יותר? הכיצד? 

מבחינת הצרכנים - מה מומלץ שיהיו התנאים לרכישת טונר למדפסת Samsung? במה מתבטאת איכותו של הטונר ומה צריך לאפיין את הספק שמכר לכם אותו? האם טונר יכול להימכר בזול ועדיין לא ליפול מאיכותו של טונר יקר יותר? הכיצד? כשהספק טוב באמת, ומספק את התנאים האולטימטיביים ביותר לרכישה, מה אתם – כצרכנים מרוויחים? ממה אתם יכולים ליהנות בהשוואה לצרכנים אחרים של טונרים למדפסות?

טונר למדפסת Samsung צריך להימכר בזול, להישאר איכותי מאד וגם להישלח אליכם על ידי הספק ללא צורך להגיע לדלפק, אלא באמצעות משלוח אליכם ישירות. כיצד כל זה קורה, ומה מאפשר שירות כה מושלם המשלב מוצרי איכות במחירים הוגנים ותנאי שירות ומשלוח מועדפים? ראשית כל, הכמיהה לתחום המוצרים המתכלים למדפסת חייבת להיות מלאה.

זה תחום מקצועי, המצריך תנאי שימור מיוחדים למוצרים המתכלים בחנות, וידע במותגי הדפסה רבים. בנוסף, זהו תחום שלא כדאי להקל בו ראש גם מבחינת השירות, משום שידוע שאתם – מביני עניין במדפסות, אבל השותף, בן הזוג, בת הזוג וכד' – לא בהכרח. מה הם יעשו כשיצטרכו להדפיס ויגלו שהטונר נגמר? אם הספק נחשב לבינוני הוא כנראה יבקש מכם, המומחים, לחזור אליו ורק אז לטפל בהזמנה. אם הספק בעל ניסיון ותודעת שירות הוא יסייע גם למתקשר חסר הידע להתחקות אחר דגם המדפסת ולספק את הטונר המתאים.

הסוד הגדול – מחירים זולים וגם טונרים איכותיים של סמסונג

הסוד מתבסס על 2 אלמנטים חשובים: אספקת טונרים תואמים, ולא בהכרח מקוריים, עובדה שלבדה מורידה את מחיר הטונר בעשרות שקלים, ולעתים אף למעלה מכך. האלמנט השני מדבר על בדיקות שצריך לעשות למוצרים המיובאים: חנות בוטיק לטונרים של מדפסות לא תסכים בשום אופן לעבוד עם יבואן או עם פירמת מוצרים לא מוכרת לה, לפני שבדקה אותה בהתבסס על נסיינים במעבדה מוסמכת. בדיקה זו מבטיחה שלא יהיה אף טונר למדפסת Samsung, או של כל פירמה אחרת, שתהיה חסרה בו אבקה, או שמנגנון פיזור האבקה מהיר מדי וצפוי "לגמור" מהר את הטונר, וגם שחומר ההדפסה משובח ורענן בדיוק כמו זה של טונר מקורי.

משלוחים מפנקים לכל יעד

אין צורך להגיע לפגוש אותנו בחניונים, מרכזי מסחר ותחנות מרכזיות. הנהג לא ידרוש זאת מכם, אלא יקפיד תמיד להגיע אליכם, ונחשו מה? זה אפילו לא יעלה לכם כסף. המשלוחים שלנו, יחד עם העובדה שאנו מוכרים טונר למדפסת Samsung לכל מתקשר שיש לו מדפסת Samsung גם אם הוא לא בקיא בתחום (באמצעות הכוונה שלנו) חוסכים לכם המון זמן יקר. חברות שמסכימות לדבר רק עם "מביני עניין" או חברות שמבקשות שאתם תגיעו למקום מפגש עם הנהגים שלהן היו בממוצע – גורעות מלוח הזמנים שלכם לפחות שעתיים עודפות, אם לא למעלה מכך.

האם טונר למדפסת סמסונג הוא בהכרח יקר יותר מדיו?

על הנייר – בכל זוג מדפסות, דיו ולייזר תואמות, גם מדפסת הלייזר תהיה יקרה יותר, וגם הטונר המתכלה שלה יהיה יקר יותר ממחסנית הדיו, אבל יש הבדל בין מחיר "על הדלפק" לבין התמורה בפועל: בעוד שעל מחסנית דיו – עליה שילמתם תעריף נמוך תזכו לכמות מעטה יחסית של חומר הדפסה, בטונר חומר ההדפסה יהיה רב יותר, וברוב הסוגים גם יבוזבז באופן מבוקר יותר מאשר במחסנית דיו: האבקה של הטונר נשפכת על הנייר במרקם עדין ברוב רובם של דגמי טונר למדפסת Samsung כמעט בכל דגמי המדפסות.

קומג'ט מספקת טונר למדפסת Samsung במחירים ידידותיים במיוחד

חברת קומג'ט מחזיקה בסוגים רבים של טונרים של Samsung, ומסייעת לכל לקוח למצוא את הטונר המתאים למדפסת שלו. החברה חוסכת ללקוח בממוצע 70% מעלויות ההדפסה שלו.

להזמנת טונר למדפסת Samsung, בחרו בדגם המתאים לכם באתר או חייגו לקומג'ט: 1599-50-49-48!