אחריות לשנה
על כל הטונרים
משלוח חינם ברכישה מעל 400₪ באתר
לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו או טונר למדפסת יבנה - קומגט

כידוע, דיו וטונר הם מוצרים ששימושם הוא זמני ולא קבוע. כפי שאת המזון שלכם לא הייתם קונים בכל מקום, אלא רק במקום שאתם סומכים על מהימנותו ומקצועיותו, כך צריך לנהוג בדיו ובטונר שלכם. כאשר המוצרים הללו פגומים, זה לא רק עניין העסקה שבוצעה, אלא זה גם עניין למדפסת שלכם שעלולה להינזק קשות מכך, לספוג נזילת דיו או פיזור אבקת טונר ולהיכנס לנזק שעלול להיות בלתי הפיך. לא בכדי בהזמנת דיו או טונר למדפסת יבנה 

אתר הזמנת דיו וטונר – מהם יתרונותיו על החנות הפרונטלית? מדוע הכי כדאי להזמין ממנו גם אם החנות שבדרך כלל אתם קונים בה נמצאת ממש מעבר לכביש? מדוע קניית מוצר הדפסה מתכלה כמו דיו או טונר אינו כמו קניית מדפסת, ויש לרדת לרזולוציות הרבה יותר גדולות כשבוחנים ממי קונים? הכל על קניית דיו וטונר, ואספקה לבתים ועסקים בעיר יבנה!

כידוע, דיו וטונר הם מוצרים ששימושם הוא זמני ולא קבוע. כפי שאת המזון שלכם לא הייתם קונים בכל מקום, אלא רק במקום שאתם סומכים על מהימנותו ומקצועיותו, כך צריך לנהוג בדיו ובטונר שלכם. כאשר המוצרים הללו פגומים, זה לא רק עניין העסקה שבוצעה, אלא זה גם עניין למדפסת שלכם שעלולה להינזק קשות מכך, לספוג נזילת דיו או פיזור אבקת טונר ולהיכנס לנזק שעלול להיות בלתי הפיך. לא בכדי בהזמנת דיו או טונר למדפסת יבנה נחשבת לעמוסה אצלנו באתר, ומשלוחים אליה יוצאים חדשות לבקרים. בתי העסק, המפעלים, בתי הדפוס ובתי האב בעיר הבינו מה טוב בשבילם, ואלו נזקים עלול לגרום מוצר הדפסה בלתי תקין, או שאמינותו לוקה בחסר.

בניגוד ללא מעט משווקי מוצרי הדפסה, כאן כל טונר או ראש דיו נבדק היטב בטרם נמכר!

כידוע, ישנם משווקים אשר מפרסמים בראש חוצות שאצלם מחיר הדיו או מחיר הטונר זול מאשר בחנות המוכרת מוצרים מקוריים, כאשר הסיבה היא הצגת מוצרים תואמים, כלומר שיוצרו על ידי יצרנים אחרים לחברות הגדולות כמו לקסמרק, HP ודומיהן. הבעיה עם המוצרים הללו שהיצרנים לא תמיד מקפידים למלא עד הסוף כל מחסנית דיו או כל טונר, וגם אם מילאו – לעתים מתעורר ספק לגבי איכות חומר המילוי. לכן, אצלנו נעשית בדיקה מאד יסודית לכל משלוח, והוא לא נקלט עד שכולו עבר את הבדיקה. מוצרים שנארזו עבורכם הם מוצרים 100% מלאים ואמינים! בדומה לכם, עבור לא מעט מהלקוחות שהזמינו מאתנו דיו או טונר למדפסת יבנה משמשת כמקום משרדם או ביתם. כעת – תורכם לקבל באופן קבוע משלוח מוצרים ברמה גבוהה באמת!

מחירים מיוחדים עבור כל המוצרים: דיו ,טונרים תואמים ומקוריים כאחד לתושבים ועסקים מיבנה!

בשל קשרי הספקים שלנו – אנו זוכים במחירים מיוחדים – כלומר נמוכים ביחס לעוסקים אחרים בענף. הדבר מאפשר לנו לשווק את המוצר עבורכם בתעריפים נוחים במיוחד, מה שמצביע על כך שהכי משתלם לקנות מוצר תואם: הוא גם יהיה זול ביחס למקורי, בשל היותו תואם, וגם יימכר במחיר נמוך ביחס לרוב המתחרים עקב קשרי הספקים המשובחים שלנו עם היצרניות. לא בכדי כשאנו שולחים דיו או טונר למדפסת יבנה נחשבת לשוק עמוס מבחינתנו. התושבים ובעלי העסקים בעיר הבינו את הפוטנציאל הגלום בהזמנה מאתנו: הזמנה שחוסכת להם בממוצע 70% מעלויות ההדפסה!

משלוחים עד פתח המשרד או הבית ביבנה!

אנו מבצעים את המשלוחים באמצעות דואר ישראל עד פתח החנות, המשרד או הבית שלכם! לא תצטרכו להגיע לנקודת איסוף, ובוודאי שלא לנסוע אלינו למחסנים. לא זו בלבד, אנו לא מפתיעים את הלקוחות שלנו בעיכובי הזמנה מיותרים, ומופיעים בכתובות שלהם בתוך פרקי זמן קצרים.

קומג'ט: משלוחי דיו או טונר למדפסת יבנה והסביבה

כאן בקומג'ט – יעילות, מקצועיות ונוחיות הן שם המשחק! יעילות, על שום כך שאנו מתקתקים הזמנות, לא מעכבים אותן ומוציאים אותן מהר ליעד. מקצועיות על שום כך שאין אצלנו מוצרים בינוניים: הדיו והטונרים התואמים שלנו משובחים בדיוק כמו המקוריים. נוחיות – משום שהמחירים אצלנו באמת זולים, ומאפשרים לכם הזדמנות לחסוך בעלויות הדפסה בחנויות ואתרים אחרים.

עבור רבים מהמזמינים מאתנו דיו או טונר למדפסת יבנה היא כתובתם. תוכלו לבצע הזמנה באתר ממש עכשיו או לקבלת ייעוץ התקשרו 1599-50-49-48!

 תושבי יבנה להלן מפה של אזורי חלוקה של חברתנו בישוב :