לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו או טונר למדפסת בקריות

על אף כי גמר ראש דיו או גמר טונר הם מאורעות שגרתיים, בחירת המקום ממנו תקנו אותם היא ממש לא שגרתית ולא מובנת מאליה! מי שייחפז ולא יבדוק ממי הוא קונה, עלול למצוא את עצמו תקוע בכל פעם שנגמר הטונר או הסתיימה מחסנית הדיו.
עבור לקוחות רבים המזמינים מאתנו טונר למדפסת או דיו למדפסת קריות  ואיזור הצפון הוא מקום עבודה או בית  ולמרות האיזור הרחוק, אנו לא דורשים מהלקוח להגיע לשום מקום ואנו מגיעים עד למשרד שלו.
מוצרי ההדפסה שלנו אינם יקרים, וזאת בשונה מחנויות או אתרים בהם המחירים גבוהים, והמוצרים לא תמיד באיכות סוג אל"ף. 

שאלות חשובות בהזמנת דיו למדפסת

ישנן מספר שאלות חשובות שצריך לקבל עליהן תשובות לפני הזמנת דיול והן:

 

הזמנת ראשי דיו או טונרים איכותיים בלבד!

ביצוע הזמנות טונרים או ראשי דיו מהאתר תהיינה כולן בטוחות. נדירים הם המקרים שייפול רבב במי מהמוצרים שיסופקו. מדוע זה קורה? משום שכאשר אנחנו מייבאים מוצרים מיצרנים הם נבדקים באופן מחמיר. אנו לא מעמידים שום מוצר למכירה לפני שבוודאות מדובר במוצר תקין. אם יש ספקות, אנו שולחים אותו בחזרה ליצרן.
בתחום כמו הזמנת דיו או טונר למדפסת קריות מישור החוף הצפוני נחשבות עמוסות, ולא בכדי, בתי הדפוס והחברות הפועלות שם מכירות אותנו, ויודעות שאצלנו גם נחסכות להם 70% עלויות הדפסה. גם אין מצב כמעט שהמוצר מגיע פגום.

משלוחים לכל רחבי הקריות כולל קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית אתא עד לבית העסק או בית המגורים!

כפי שציינו בפתיח, זו אינה סיסמה, המשלוח מגיע בדואר לגמרי עד אליכם. בשל כך שהעומס בערי הקריות רב מנשוא, כי זהו אזור התעשייה, המסחר ובתי הדפוס מהגדולים בישראל, אנו מחלקים בחוכמה את ההזמנות שלנו. הדבר מאפשר לנו להגיע לכל מקום, מהבית הבודד ועד למפעל הענק בזמן שהובטח המשלוח. לא בכדי עבור לקוחות רבים של מוצרים כמו דיו או טונר למדפסת הגרים בקריות ומישור החוף, הם יודעים שתמיד יהיה להם על מי לסמוך גם בתזמון הגעת המוצרים.

האם מדפסת לייזר בהכרח עדיפה על מדפסת דיו?

אין ספק שכל מקרה נבדק לגופו. בגדול, הסיבה שמדפסת לייזר יקרה יותר היא שחומר ההדפסה שנמצא בתוך הטונר אינו זול ואינו מסופק בכמויות קטנות כמו במחסנית דיו, אלא בהיקף גדול יותר. לכן, ישנם בתי עסק שעבורם הדיו הוכח ככלכלי גם בצריכה החד פעמית וגם ב- LONG RUN. יש חברות בהן על אף המחיר החד פעמי הגבוה, ב- LONG RUN הטונר דווקא חוסך להן כסף בשל כמות החומר הגדולה יחסית שיש בו.

עצות להתנהלות לוגיסטית קלה עם חומרי הדפסה

על אף כי הזמנות דיו או טונר למדפסת קריות והצפון תמיד עמוסות במשלוחים, אם נגמר לכם הדיו או מסתיים לכם הטונר, כמובן שאל תהססו ותזמינו. יחד עם זאת, אימוץ מודל הזמנות נכון יכול להמעיט משמעותית במצבים כאלה. הזמינו מעט הזמנות, אבל בכל פעם שתצרו אינטראקציה עמנו, הזמינו בהיקפים גדולים, וכך תאגרו עותקים רבים של מחסניות או טונרים לשימוש באם נגמרו קודמיהם.
עצה נוספת היא ליצור הזמנה כאשר המלאי שלכם מידלדל, ולא כאשר הוא מתרוקן לחלוטין, על מנת שתמיד יהיו מוצרי הדפסה זמינים בקרבכם.

 להלן אזורי האספקה של חברתנו בקרויות והסביבה - משלוחים מהיום למחר !

 

אתר קומג'ט משלוח דיו או טונר למדפסת קריות אתא, מוצקין, קריית ביאליק ועוד

בחברת קומג'ט תוכלו להזמין ראשי דיו וטונרים של מדפסות לייזר תואמים או מקוריים. פתרונות ההדפסה שלנו תמיד ברמה גבוהה ומסופקים במחירים נמוכים ובתנאי משלוח נוחים ביותר עד פתח הבית או העסק!

צלצלו למשלוח דיו או טונר למדפסת קריות והסביבה: 1599-50-49-48!