לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר איכותי למדפסת HP - היכן מומלץ לרכוש?

לא מבינים מה לעשות כשנגמר לכם הטונר במדפסת? יש לכם מדפסת HP ורוצים קצת להבין בנושא? כאן תקבלו אינפורמציה עדכנית בנושא טונרים HP 

היכן מומלץ לרכוש טונר למדפסת HP ומה היא העלות של טונר למדפסות HP?

HP הוא אחד מהשמות הגדולים והוותיקים ביותר בעולם המדפסות ומדפסות הלייזר שלה נמצאות בשימוש בעסקים ובבתים פרטיים כאחד. טונר למדפסת HP הוא למעשה סוג של מיכל המחזיק את אבקת הדיו בה משתמשת המדפסת בכדי ליצור את הדף המודפס. כמו דלק למכוניות, ללא טונר, מדפסת הלייזר לא תוכל להביא אותך לשום מקום. בשונה מראשי הדיו, הטונר מסוגל לספק מספר רב של דפים מודפסים ולעבוד ביחד עם מדפסת הלייזר בכדי לספק קצב הדפסה גבוה ועמידה בעומסי עבודה כבדים לאורך זמן. המקום ממנו יירכש הטונר ישפיע בצורה דרמטית על עלויות ההדפסה החודשיות שלך כמו שעל אורך החיים של המדפסת שרכשת.

מה היא עלות של טונר למדפסת HP

העלויות של הטונרים למדפסות של HP משתנות על פי סוג המדפסת וכלל המחירים רשומים באתר. ישנן מספר שיטות לחיסכון בעלויות ההדפסה אך חשוב מאוד להיזהר מחיסכון קטן היום שיוביל לרכישת מדפסת חדשה מחר. לא מומלץ לרכוש טונר לא מקורי או למלא מחדש טונר בבית עסק אשר לא מוכן לקחת אחריות על איכות הדף המודפס שהטונר יספק ועל שלמות המדפסת לאחר השימוש בו.

כיצד מתבצע מחזור של טונר למדפסת HP

מדפסות הלייזר משתמשות בסמן לייזר על מנת להדביק את אבקת הדיו המצויה בתוך הטונר למדפסת שלך על המקומות הרצויים בדף. רק לאחר הדבקת האבקה במקומות הנכונים נכנס הדף לתנור המדפסת בו האבקה הופכת לדיו. ישנה חשיבות לכך שהחיבור בין הטונר למדפסת יהיה מושלם בכדי למנוע בריחה של אבקת דיו אל חלל המדפסת, דבר זה יכול ליצור הפרעה לתפקוד הנורמלי של המדפסת והשבתה מוחלטת של המדפסת שלך. בעזרת ציוד מיוחד ויד מיומנת ניתן למלא מחדש את הטונר למדפסת הHP שלך מבלי לפגוע בצורתו ובחיבור שלו למדפסת. הטונר הממוחזר יוכל לספק יותר דפים מודפסים מן המקור וכמובן שעלויות המחזור יהיו זולות מרכישת טונר חדש.

מה הם טונרים חלופיים למדפסת HP

עקב הפופולאריות של מדפסות הלייזר של המותגים הגדולים לצד הדרישה להוזלה בעלויות ההדפסה קמו להן חברות המתמחות בייצור טונרים חלופיים למדפסות המותגים הגדולים וביניהם גם HP. חברות אלו מייצרות טונרים בעלי חיבור וצורה פיזית זהים לטונרים של המותגים ובכך מאפשרים לך לרכוש מוצר זהה זול יותר אשר מסוגל לספק את אותה התוצאה. מכיוון ואין פיקוח על החברות האלו מצד המותגים, בית העסק אשר מספק את אותם הטונרים יהיה זה אשר ייקח את האחריות על שלמות המדפסת שלך לאחר השימוש בהם.

האם מומלץ לרכוש טונר צבעוני למדפסת HP

טונרים ברוב המקרים יהיו יקרים יותר מאשר מחסניות הדיו וטונרים צבעוניים יהיו יקרים בהרבה מן האלטרנטיבות. מדפסות הלייזר הצבעוניות אינן מתאימות לרוב משקי הבית מכיוון שהעלות של הדף הצבעוני המודפס תהיה גבוהה מאוד ובדרך כלל לא משתלמת. בניגוד לטונרים הרגילים, טונרים צבעוניים נגמרים די מהר ואינם מספקים מספר רב של דפים מודפסים. לפני רכישת מדפסת לייזר צבעוניות כדאי לברר על העלויות של הטונרים שלה ולהשוות אותן לאלטרנטיבות, רוב הסיכויים שלאחר הבנת הנתונים יתברר לך כי האופציה הטובה ביותר בשבילך היא דווקא מדפסת הזרקת הדיו.

70% חיסכון בעלות ויועצי הדפסה במיוחד בשבילך

אתר וחנות קומג'ט הינה חלק מרשת גדולה של חנויות לציוד הדפסה אשר מספקות מוצרי הדפסה כבר שנים רבות לכל רחבי הארץ. בעזרת שירות אישי, אחריות של שנה על כל המוצרים שאנו מספקים ומשלוחים בחינם לכל הארץ אנו מסוגלים לתת מענה מושלם לצרכי ההדפסה שלך. עכשיו זה הזמן שלך לחפש טונר למדפסת HP באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני ב1599-50-49-48 ולחסוך עד כשבעים אחוזים מעלויות ההדפסה שלך!