אחריות לשנה
על כל הטונרים
משלוח חינם ברכישה מעל 400₪ באתר
לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

מהו טונר למדפסת Brother תואם או חלופי?

טונר למדפסת brother הינו למעשה החלק אשר מספק את הדיו למדפסת, החלק אשר מאפשר הדפסה תקינה. לכן, טונר שאינו תקין, או שאין בו מספיק דיו, יכול ליצור בעיות רבות למשתמשים במדפסת. לכן, אם יש לכם מדפסת  brother ואתם משתמשים בה באופן רציף ויום יומי, עליכם לדאוג לכך שתהיה לכם אספקה קבועה של טונרים ובמקרה הצורך תוכלו לבצע הזמנה מהירה של הטונר הדרוש לכם.

מהו טונר למדפסת brother תואם או חלופי? מה ההבדל בין טונר תואם לבין טונר מקורי? האם רכישה של טונר תואם באמת משתלמת? האם יש אחריות גם על טונרים תואמים? על שאלות אלו, ועוד רבות אחרות, תוכלו לקבל תשובות במאמר הבא.

 

טונר למדפסת brother הינו למעשה החלק אשר מספק את הדיו למדפסת, החלק אשר מאפשר הדפסה תקינה. לכן, טונר שאינו תקין, או שאין בו מספיק דיו, יכול ליצור בעיות רבות למשתמשים במדפסת. לכן, אם יש לכם מדפסת  brother ואתם משתמשים בה באופן רציף ויום יומי, עליכם לדאוג לכך שתהיה לכם אספקה קבועה של טונרים ובמקרה הצורך תוכלו לבצע הזמנה מהירה של הטונר הדרוש לכם.

ולשם כך אתר קומג'ט מציע לכם את הפתרון הטוב ביותר.

האם אפשר לחסוך ברכישת טונר למדפסת brother חלופי?

טונר למדפסת brother שהנו "חלופי", הינו טונר אשר לא מיוצר על ידי חברת brother, החברה המקורית אשר יצרה את המדפסת, אלא על ידי יצרן אחר אשר דואג לייצר את הטונר בהתאמה למאפיינים של הטונר המקורי ולדרישות של המדפסת. כמובן, בשל העובדה שלא מדובר ביצרן המדפסת המקורי ייתכנו כמה חריגות שעשויות להשפיע על איכות ההדפסה אך באופן כללי, כיום ישנן יצרנים איכותיים אשר מיצרים טונרים תואמים באיכות גבוהה מאוד ובהתאמה כמעט מושלמת לטונר המקורי, כאשר המחיר הוא בד"כ נוח יותר לכיס.

האם רכישה של טונר תואם למדפסת באמת משתלמת?

עבור בעלי עסקים או צרכנים אשר עושים שימוש יום יומי שוטף במדפסת, רכישה של טונר למדפסת brother תואם הינה רכישה אשר באמת יכולה להיחשב כרכישה משתלמת. בחישוב של עלויות הדיו השנתיות שלכם אתם יכולים למצוא פערים משמעותיים מאוד של מאות, ואפילו אלפי שקלים, תלוי בכמויות הצריכה שלכם.

 לכן, אין ספק כי רכישה של טונר למדפסת brother הינה משתלמת מאוד, ואפילו אם אתם חוששים מנזילות של דיו או ממחסניות שנגמרות מעט מוקדם מידי, שווה לכם לקחת את הסיכון ואפילו להחליף מדפסת בתדירות גבוהה יותר, עד כדי כך פערי המחירים גבוהים.

האם יש אחריות גם על טונרים תואמים?

לא כל יצרן, ולא כל חברה, מעניקים אחריות על טונר למדפסת brother תואם, ולכן חשוב לבדוק היטב את המקום ממנו אתם מבצעים את הרכישות של הטונרים שלכם. אתר קומג'ט הינו אתר אשר מציע לכם אחריות לשנה על כל המוצרים שתרכשו ממנו, אחריות שתאפשר לכם לדעת כי בכל מקרה של תקלה או בעיה יהיה לכם אל מי לפנות.

האם הרכישה באינטרנט היא בטוחה?

אתר קומג'ט הינו אתר מאובטח אשר מאפשר לכם לבצע בו תשלומים באשראי בצורה בטוחה ללא כל חשש. בנוסף, גם אם אתם חוששים להשאיר את פרטי הכרטיס שלכם באינטרנט תוכלו לשלם באמצעות paypal או להשאיר את הפרטים שלכם ונציגי החברה יחזרו אליכם בכדי לבצע תשלום טלפוני.

אם אתם זקוקים לטונר באופן דחוף, כדאי לכם לבחור באפשרות של משלוח מהיר עד הבית או המשרד באמצעות שליח, ולא לבחור באופציות המשלוח דרך דואר ישראל. כך תוכלו להיות בטוחים כי בתוך יום - יומיים המוצר יגיע אליכם ותוכלו להתחיל להשתמש בו לפי הצרכים שלכם.

 אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים טונר למדפסת brother לחצו כאן, בחרו את הטונר הדרוש לכם, בצעו הזמנה ותוכלו ליהנות בתוך זמן קצר ממוצר איכותי, במחיר משתלם, אשר ישמש אתכם בצורה הטובה ביותר ויענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת.

 כמובן, לכל שאלה נוספת נציגי החברה זמינים עבורכם בטלפון 159-950-49-48 או דרך טופס יצירת הקשר באתר.

אגב לבעלי מדפסות לייזר נוספות ניתן להכנס לקטגוריה של כל סוגי הטונרים מכאן