אחריות לשנה
על כל הטונרים
משלוח חינם ברכישה מעל 400₪ באתר
לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו למדפסת Epson האיכות כן קובעת

השוק מציע כיום סוגים שונים של ראשי דיו, שיכולים להתאים למדפסת EPSON. אחד הסוגים הוא ראש דיו מקורי. ראש דיו מקורי, וכפי שניתן לנחש משמו, הינו כזה המיוצר על ידי חברת EPSON עצמה ולא על ידי חברות אחרות

איזה סוגים של ראש דיו למדפסת EPSON אפשר למצוא כיום? מה ההבדלים ביניהם?

מחפשים ראש דיו למדפסת EPSON? אם כן, תגלו שהאפשרויות הן רבות והבחירה לא תמיד קלה. תוכלו למצוא ראש דיו מקורי, ראש דיו תואם או חלופי וגם ראש דיו ממוחזר. כל אחד מהם מתאים לצרכים אחרים וכל אחד מהם מציע איכות ברמה שונה.

ראש דיו למדפסת EPSON - מקורי

השוק מציע כיום סוגים שונים של ראשי דיו, שיכולים להתאים למדפסת EPSON. אחד הסוגים הוא ראש דיו מקורי. ראש דיו מקורי, וכפי שניתן לנחש משמו, הינו כזה המיוצר על ידי חברת EPSON עצמה ולא על ידי חברות אחרות. מי שיש ברשותו מדפסת EPSON יוכל להיעזר בדיו זה, המציע לו איכות ברמה גבוהה. לסוג זה של ראש דיו יש לא מעט יתרונות, ההופכים אותו למבוקש מאד. בדומה לכל מוצר מקורי, גם הוא איכותי מאד, ובעיקר אם משווים אותו לסוגים אחרים של דיו. החיסרון היחיד שלו הוא המחיר. מחירו של ראש דיו למדפסת EPSON שהוא מקורי נחשב לגבוה יחסית. חברות המדפסות, המייצרות ראשי דיו אלה, נהנות מרווחים גבוהים שכן עיקר ההכנסות שלהן הוא ממוצרים אלה. זו גם הסיבה מדוע הן לא ממהרות להוזיל את עלות המוצר, מה שהופך אותו ליקר.

ראש דיו למדפסת EPSON – חלופי/תואם

אפשרות נוספת היא רכישה של ראש דיו תואם או חלופי. ראש דיו למדפסת EPSON איננו מוכרח להיות מקורי ויכול להיות גם חלופי. הכוונה במוצר זה היא שהוא מיוצר על ידי חברה אחרת ולא על ידי EPSON עצמה. המשמעות לכך היא מחיר זול באופן משמעותי, מה שהופך אותו לפתרון מושלם למי שמחפש מוצר יקר פחות, בהשוואה לאחרים. לפני שרוכשים ראש דיו כזה, ראש דיו שאיננו מקורי חשוב לבדוק מול החנות או המשווק שדרכו מבצעים את הרכישה האם יש אחריות למוצר ולאיזה פרק זמן.

ראש דיו למדפסת EPSON – ממוחזר

גם כאן מדובר בפתרון נהדר, המהווה חלופה מושלמת פעמים רבות למוצר המקורי עצמו. ראש דיו למדפסת EPSON  יכול להיות גם ראש דיו ממוחזר. הכוונה בראש דיו כזה היא שמדובר במוצר מקורי אמנם, אם כי משומש. ומה זה אומר בפועל? ראש דיו של EPSON שהשתמשו בו בעבר ולאחר שהדיו נגמר בו מלאו אותו מחדש. במקרה הזה מקבלים ראש דיו מקורי לחלוטין (כלומר, מיוצר על ידי חברת EPSON) אולם הוא איננו חדש. גם מחירו זול משמעותית, אולם רצוי להביא בחשבון את הבלאי המהיר שלו יחסית. הוא מספיק לפחות זמן בהשוואה לחדש ולכן לא תמיד משתלם, או – לא לכל צורך הוא בהכרח מתאים. בכל מקרה, כדאי לבדוק גם את האפשרות הזו ולהשוות אותה לאחרות.

אז במה בוחרים? פנו אלינו, אל המומחים

מחפשים ראש דיו למדפסת EPSON? אצלנו, בקומג'ט, תמצאו את כל סוגי ראשי הדיו ובאיכות גבוהה. המוצרים שלנו מוצעים באתר עצמו וניתן דרכו לבצע רכישה קלה ומהירה. אנו מבטיחים לכם איכות ללא פשרות, מקצועיות ושירות אדיב. יש לנו ניסיון של למעלה מ – 12 שנה בתחום ואנו מכירים היטב את כל הדגמים החדשים וגם הישנים. אם אתם מתלבטים איזה ראש דיו לרכוש, נשמח לעמוד לרשותכם לפני שאתם מבצעים את הרכישה. התקשרו אלינו לטלפון 1599-50-49-48 כדי שנוכל לענות לכם לכל שאלה וגם להסביר לכם על המוצרים שלנו. אם לא, בחרו את המוצר שבו אתם מעוניינים, הוסיפו אותו לסל הקניות שלכם ובתוך ימים ספורים הוא יגיע ישירות אליכם, עד הבית.