לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

הסבר על ראשי דיו למדפסת HP

מדפסות הזרקת הדיו הפכו את עולם ההדפסות הצבעוניות לנגיש ביותר לכולם, כיום קשה מאד למצוא משק בית ובלתי אפשרי למצוא עסק ללא מדפסת אחת לפחות. HP היא אחד מהשמות הגדולים ביותר בעולם ההדפסה ומדפסות הזרקת הדיו שלה מסוגלות לענות על צורכי ההדפסה של רוב משקי הבית או העסקים

היכן ניתן להזמין ראש דיו למדפסת HP?

מדפסות הזרקת הדיו הפכו את עולם ההדפסות הצבעוניות לנגיש ביותר לכולם, כיום קשה מאד למצוא משק בית ובלתי אפשרי למצוא עסק ללא מדפסת אחת לפחות. HP היא אחד מהשמות הגדולים ביותר בעולם ההדפסה ומדפסות הזרקת הדיו שלה מסוגלות לענות על צורכי ההדפסה של רוב משקי הבית או העסקים. לאחר רכישת המדפסת, ההוצאה העיקרית שלך תהיה רכישת ראש דיו למדפסת HP. בעזרת בחירה נכונה של המקום ממנו יירכשו מחסניות הדיו ניתן להוריד בצורה משמעותית את הוצאות ההדפסה החודשיות ולהקל על חייך.

משלוחים והזמנה מקוונת של ראש דיו למדפסת HP

הזמנה של מחסניות דיו דרך האינטרנט מומלצת עקב מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא שבעת רכישה באינטרנט ניתן למצוא את המוצר במחיר זול יותר ולהביא בכך לחיסכון מיידי. מעבר לכך, מחסניות הדיו נגמרות על פי כמות השימוש בכל אחד מצבעי היסוד. הזמנה של ראשי דיו למדפסת שלך דרך האינטרנט תחסוך לך נסיעות לחנות ציוד ההדפסה ותאפשר לך לנצל כל מחסנית דיו עד תום. יתרון נוסף בהזמנת ראשי דיו למדפסת HP דרך האינטרנט הוא האפשרות שלך לרכוש את המוצר דרך ספק המתמחה במוצרי הדפסה בניגוד לחנות המחזיקה מגוון של ציוד משרדי ואינה מסוגלת לספק ייעוץ מקצועי בנושא.

אחריות של בית העסק של ראש הדיו למדפסת שלך

בתוך ראשי הדיו נמצא הדיו בו תשתמש המדפסת שלך. במקרה בו ראש הדיו פגום או אינו מתאים בצורה מושלמת למדפסת, איכות הדף המודפס עלולה לרדת במקרה הטוב והמדפסת כולה עלולה להינזק במקרה הרע.
בכדי למנוע מצבים כאלו יש לאחסן ולשנע את ראשי הדיו בתנאים מסוימים ולהשתמש רק בראשי דיו המתאימים ספציפית למדפסת שלך. בית עסק אשר לוקח אחריות על המוצרים אותם הוא מספק, כמו שאנחנו עושים, בודק את ההתאמה של ראשי הדיו למדפסת ומוודא שהם נשמרים בתנאים האידיאליים. במקרה והמדפסת ניזוקה עקב שימוש בראשי הדיו אשר סופקו, יהיה לך למי לפנות.
לכן לא מומלץ לרכוש כל ציוד הדפסה מבית עסק אשר אינו מוכן לספק אחריות על איכות הדף המודפס או שלמות המדפסת לאחר שימוש במוצרים אותם רכשת ממנו.

דרכים לחיסכון בעלויות ראש דיו למדפסת HP

כפי שכבר אמרנו, הדרך הטובה ביותר לחסוך היא לרכוש את ראש הדיו מבית עסק אשר מספק אותו במחיר האטרקטיבי ביותר. מעבר לכך ישנן שתי שיטות היכולות להוזיל בצורה משמעותית את עלויות ההדפסה החודשיות שלך אך יש לבחור בהן רק לאחר שבית העסק לוקח אחריות על כך שהן לא ייפגעו במדפסת שלך.

·         מילוי מחדש של ראשי דיו

מכיוון וראשי דיו הם בסך הכל מחסנית המחזיקה את הדיו בתוכה, ניתן בעזרת מכשור מיוחד ויד מיומנת למחזר את המחסנית. מחזור מחסנית יעלה פחות מרכישת מחסנית חדשה והוא יספק יותר דפים מודפסים.

·         ראשי דיו תואמים למקוריים

אלו הם ראשי דיו אשר נוצרו על ידי חברות שאינן המותגים אך הם תואמים להם ויוצרו במיוחד למען אותן מדפסות. ראשי דיו אלו יהיו אלטרנטיבה זולה למקור אך מכיוון ואין את שם המותג אשר ייקח עליהם אחריות יש לדרוש את האחריות הזו מבית העסק.

אלפים כבר חוסכים ועכשיו התור שלך לחסוך!

קומג'ט הינו אתר למכירת ציוד הדפסה אשר מציע מחירים הזולים בעד כשבעים אחוזים משאר האלטרנטיבות. אנחנו מציעים אחריות של שנה על כל מוצר הנרכש אצלנו, ייעוץ לעסקים ואנשים פרטיים בנושאי הדפסה ומשלוחים בחינם לכל הארץ. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר ב 1599-50-49-48 או לחפש ראש דיו למדפסת HP באתר ולהתחיל לחסוך בהוצאות ההדפסה החודשיות.