לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונר למדפסת בראשון לציון

חברת קומג'ט, אחת החברות המובילות בארץ בתחום מכירת טונרים למדפסות בכלל וכמובן טונר למדפסת ראשון לציון בפרט, נמצאת בעיר ראשון לציון בכתובת דוד סחרוב 17. אתם מוזמנים להגיע לחנות בראשון לציון 

המדפסות הטובות ביותר כיום בשוק הם מדפסות הלייזר, נקודה. אבל,מכיוון שמדובר על מאמר לא נסכם את העניין בכמה מילים ונחתום אותו בנקודה. יש לדעת מדוע כדאי לרכוש מדפסות לייזר ומדוע הטונרים הפכו להיות מוצרים כה מבוקשים בשוק.


מי צריך מדפסות לייזר?


מדפסות לייזר הן מדפסות המיועדות לכל אחד ואחת, במיוחד לכל מי שנדרש להדפיס מסמכים מסוגים שונים. יכולים להיות אלה מסמכים בשחור לבן, כמו מסמכי וורד פשוטים, מכתבים, מאמרים או חשבוניות. בנוסף הם יכולים להיות מסמכים מסוג שונה כמו תמונות בצבע איכותיות אשר צבען ישמר למשך שנים מרובות.
לא משנה איזה מסמך אתם רוצים להדפיס, מדפסות הלייזר הן הטובות ביותר בכל פרמטר אפשרי.
מדפסות לייזר מיועדות הן לצרכנים הביתיים, למשל לתלמידי בתי הספר או סטודנטים הנדרשים מידי פעם להדפיס עבודות והן מתאימות במיוחד לעסקים, למשרדים ומפעלים גדולים שכל יום מדפיסים אין ספור מסמכים מסוגים שונים. אם למדפסת דיו נדרש ראש דיו על מנת להדפיס מסמכים, במדפסת לייזר הדברים עובדים קצת אחרת. חברת קומג'ט, אחת החברות המובילות בתחומה, משווקת טונר למדפסת בראשון לציון ולכל סוגי המדפסות המיוצרות על ידי מיטב יצרניות המותג העולמיות. טונר למדפסת בראשון לציון שחור לבן, או טונר למדפסת בראשון לציון צבעוני, כולם איכותיים ומבטיחים איכות הדפסה אופטימאלית.

האם מדפסות לייזר וטונרים יקרים יותר?

ובכן התשובה היא חד משמעית כן. אבל, יש עוד הרבה מעבר לעוד סתם תשובה לקונית של "כן" מוחלט. מדפסות לייזר כמו גם טונר בראשון לציון הן אכן יקרות יותר בהשוואה למדפסות דיו וראשי דיו, אולם בסופו של דבר מדובר על עסקה משתלמת. מדפסות הלייזר מחזירות תוך טווח זמן קצר את ההשקעה הכספית. גם טונר בראשון לציון עולה יותר ממחסנית דיו בראשון לציון, אולם הוא מספיק להדפסת כמות מסמכים גדולה יותר.
עוד דבר חשוב, מדפסת לייזר באמצעות טונר, מדפיסה יותר דפים פר דקה ועלות כל דף המודפס, זולה יותר מעלות דף המודפס באמצעות מדפסת דיו, זהו משהו שחשוב לקחת בחשבון.


מידע על טונרים


אז מהו בעצם טונר למדפסת בראשון לציון? ובכן, אם תירצו, טונר למדפסת בראשון לציון הוא למעשה ראש הדיו של מדפסת הדיו. שתי המדפסות הללו, מדפסת לייזר ומדפסת דיו מדפיסות בצורה ושיטה קצת אחרת. אל מדפסת הדיו מוכנסות מספר של כמה מחסניות דיו כאשר אחת בשחור והשנייה צבעונית, והדיו למעשה מוזרק אל תוך הדף. מדפסת לייזר היא מדפסת חדשנית ומתוחכמת יותר, היא מדפיסה באמצעות טונר. זוהי למעשה אבקת צבע המתפזרת על הדף באמצעות פעולתן של קרני הלייזר, וכך הצבע נדבק לדף בצורה מיטבית. טונר בארץ וטונר בראשון לציון הנמכר על ידי חברת קומג'ט, הינו אבקת צבע העשויה מחומר פלסטי. קרני הלייזר במדפסת מעבירות מטען חשמלי ומושכות אלקטרוסטאטית את האבקה, כאשר צילינדר המדפסת מסתובב. על גבי אותו התוף יש נקודות נטענות ואליהן נצמדים חלקיקים של אבקת הצבע. בצורה זו מודבק אובייקט ההדפסה בין אם מדובר על מסמכי וורד והדפסות פשוטות או בין אם מדובר על תמונות.

עם איזו חברות מותגים עובדת קומג'ט וטונר שניתן לספק בחנות בראשון לציון

חברת קומג'ט, אחת החברות המובילות בארץ בתחום מכירת טונרים למדפסות לייזר וראשי דיו למדפסות דיו, עובדת עם מיטב יצרניות מדפסות הלייזר העולמיות. החברה מוכרת טונר בראשון לציון למדפסות אפסון, טונר בראשון לציון למדפסות אוקי, טונר בראשון לציון למדפסות קנון, טונרים למדפסות אפל, טונרים למדפסות BROTHER,למדפסות HP, למדפסות SAMSUNG, למדפסות LEXMARK, למדפסות PANASONIC, ולמדפסות סמסונג. אלה הן היצרניות הטובות בעולם, חברות וותיקות אשר שמן הולך לפניהן והן מייצרות סוגים רבים וטובים של מדפסות בגדלים שונים. חלק מהמדפסות הן קטנות יותר ותופסות פחות מקום ולכן הן גם זולות יותר ומתאימות במיוחד לבתים. חלק מהמדפסות גדולות ומאסיביות יותר ומתאימות במיוחד לעסקים ומפעלים.
מדפסות כמוצר הכרחי לכל אחד.
בעבר לא היו הרבה אנשים שהיו להם מדפסות בבית, קודם כל, לא לכל אחד היה מחשב, וזאת בניגוד לימים של היום בהם לכל אחד יש לפחות מחשב אחד בבית, ובימים של עבר מחירי המדפסות הרקיעו שחקים, הם בהחלט לא היו מוצרי צרכני להמונים. עם השנים, עם ההיצע והביקוש ועם השתכללות הטכנולוגיות, הפכו המדפסות להיות מצרך מבוקש בכל בית ובית. כיום אנו כבר לא פונים יותר למשרדים על מנת להקליד לנו עבודות ולהדפיס אותן, אנו גם לא פונים לחנויות צילום על מנת להדפיס לנו תמונות משפחתיות ותמונות מטיולים. כיום לכל אחד טלפון חכם משלו או מצלמות דיגיטליות, אנו מצלמים תמונות, מעלים אותן למחשב ויכולים באופן מיידי להדפיס אותן באמצעות טונר בראשון לציון. אפשר להדפיס אותן על נייר פשוט ורגיל, וניתן לרכוש בחנויות לציוד נלווה למחשבים ומדפסות, נייר צילום מיוחד. זהו נייר נוקשה יותר ועמיד יותר.


איך יודעים איזה טונר לבחור?

ובכן, טונר למדפסת בראשון לציון לא רוכשים כמובן על פי מראה עיניים או על פי המלצה. כל יצרנית מדפסת באשר היא מייצרת גם את הטונרים וגם את ראשי הדיו. לא כל ראש דיו מתאים לכל מדפסת דיו ולא על טונר מתאים למדפסת לייזר. כל מדפסת היא בעלת דגם שונה ועם מספר סידורי משלה. לפני שרוכשים טונר יש לבדוק קודם לכן מהו דגם המדפסת ורק לאחר שווידאתם זאת, תוכלו לרכוש את הטונר שלכם בהתאם לסוג המדפסת.
באתר האינטרנט של חברת קומג'ט תוכלו למצוא את דגם המדפסת ועל פי המידע הזה תוכלו לדעת איזה טונר או ראש דיו נדרש למדפסת שלכם. לאחר שווידאתם את דגם המדפסת שלכם תוכלו באמצעות האתר להזמין את הטונר או ראש הדיו המבוקש, הזמנה או ליין, ותוך טווח זמן קצר הוא יגיע ישירות אליכם לבית בבטחה. כמו כן האתר מוגן באמצעות אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר ועל פי הטכנולוגיות הכי עדכניות ועכשוויות, ולכן אין שום חשש לרכוש טונרים דרך האתר.

באיזו טונר למדפסת בראשון לציון כדאי לבחור?

ועכשיו נשאלת השאלה הגדולה ביותר, האם לבחור בטונר מקורי או טונר חלופי?
טונרים מקוריים הם אותם טונרים המיוצרים על ידי יצרנית המדפסת או בחברת קבלן משנה שלהם הטונרים המקוריים הן ייעודיים לכל מדפסת והם מבטיחים איכות הדפסה אופטימאלית מן המעלה הראשונה של כל סוגי המסמכים. בין אם מדובר על מסמכים פשוטים יותר בשחור לבן או מסמכים מורכבים יותר כמו תמונות. הטונרים המקוריים הינם היקרים יותר ולו בשל העובדה שהם מיוצרים על ידי חברת מותג. אבל עם זאת, עם השנים מחירי הטונרים וראשי הדיו המקוריים ירדו פלאים. במקרים בהם אתם רוכשים מדפסת חדשה לחלוטין, אתם תקבלו אותה ביחד עם הטונרים שלה. כיום גם אפשר לרכוש טונרים במסגרת מבצעים שווים. למשל טונר אחד פלוס אחד חינם, או שני טונרים כאשר השני מביניהם נמכר במחצית המחיר. תמיד גם מומלץ לרכוש סט של טונרים, בסופו של דבר הוא יהיה זול יותר מטונר בודד. בנוסף לטונרים המקוריים, אפשר גם לרכוש טונרים תואמים או חלופיים. היום יותר אנשים מעדיפים לעשות זאת, מכיוון שהטונרים הללו זולים יותר, ועם זאת הם ממלאים אחר ייעודם על הצד הטוב ביותר, בסופו של דבר ההחלטה נתונה בידיכם.

כתובת החנות: דוד סחרוב 17, ראשון לציון. מפה: