לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו למדפסת בחולון - טונר למדפסת בחולון

אם אתם תושבי העיר חולון ואתם מחפשים דיו למדפסת או טונר למדפסת אז הגעתם למקום הנכון. אנו מזמינים אותכם להגיע אלינו לחנות הממוקמת 5 דקות נסיעה מהעיר חולון.

דיו למדפסת בחולון וטונרים למדפסת בחולון

תושבי העיר חולון, מחפשים דיו או טונר למדפסת? דיו בחולון? הגעתם למקום הנכון. חברת קומגט דיו וטונרים מזמינה אתכם להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים, הנהנים ממוצר איכותי, שירות ומחיר זול. חברתנו משווקת את מגוון ראשי דיו, דיו למדפסת בחולון, טונרים, טונר למדפסת ועוד מוצרים מתכלים בתחום ההדפסה. 

תושבי חולון מוזמנים להגיע לחנות הממוקמת כ 5 דק מהעיר חולון ובצמוד לשכונת בן גוריון 
ברח' סחרוב דוד 17 ראשל"צ - ליד ביה"ח אסותא.

בנוסף תוכלו להזמין מוצרים מראש ע"י :
1.משלוח בדואר.
2.משלוח ע"י שליח.
3.הזמנת מוצר באיסוף עצמי.
לכל שאלה או בירור/הצעת מחיר : 1599-50-49-48
 

דיו או טונר למדפסת בחולון קונים בחברה המובילה קומגט דיו וטונרים

חשוב לציין לפני הכל, כלל מוצרי החברה מגיעים עם שנה אחריות ובמחיר זול ונוח לכל כיס.

רוצים להתייעץ לפני רכישת מדפסת?

אנחנו כאן בשבילכם, לפני רכישת מדפסת תמיד עדיף להתייעץ עם בעלי מקצוע ,לכן כחלק מהשירות ללקוחותינו אנו תמיד נשמח לייעץ על רכישה נכונה של מכשיר שיתאים לפעילות שלכם בבית או במשרד או באירגון, כיום ישנם אלפי סוגים של מדפסות ולא תמיד המחיר של המדפסת הוא זה שקובע. כאשר מדובר על דיו למדפסת בחולון ובכלל, אנו תמיד לוקחים בחשבון את כמויות ההדפסה של הלקוח, אופי העבודה ואת עלות הטונר או הדיו למדפסת כי זה מה שבאמת חשוב. חשיבות זאת היא בעיקר ללקוחות המדפיסים המון ותדירות ההחלפה של הדיו והטונר למדפסת שלהם היא קריטית.

לדוגמה :

לקוח עיסקי אשר מדפיס בממוצע כ 10,000 דף בחודש במשרד לא יכול לקחת מדפסת שעומס העבודה שלה לא מתאים מכיוון שתוך תקופה קצרה מאוד המכשיר יקרוס תחת העומס.. ללקוח מסוג זה יש להתאים בצורה מקצועית את המכשיר המתאים ביותר כולל דאגה לכך שישלם כמה שפחות על עלויות ההדפסה מכיוון שמדובר בהוצאה חודשית חוזרת.

אז אם אתם מחפשים דיו בחולון והסביבה תוכלו להתקשר לטל: 1599-50-49-48 או להגיע אלינו לחנות הממוקמת כ 5 דק נסיעה ותוכלו להנות מייעוץ או

מרכישת דיו למדפסת בחולון או טונר למדפסת בחולון

 דיו למדפסת באיכות ושירות. כיום אנו מחפשים ראשית איכות. מרמת איכות חיים עד רמת איכויות הדפסה, לכן כאשר קונים דיו למדפסת עדיף לקנות אצל המומחים לדיו במדפסת אשר יספקו לכם את המוצר האיכותי ביותר אשר ניתן לקבל. אך כמובן שנושא האיכות אינו המרכיב היחידי, כאשר כולם מציעים לנו את המחיר הזול ביותר אז על פי מה אנו נבחר את הספק הנכון אשר יספק את הטונר או הדיו למדפסות שלנו. לכן הפרמטר החשוב שנקרא שירות ככל הנראה הוא זה שיקבע. אצלנו בקומגט תוכלו לקבל שירות כפי שמעולם לא קיבלתם :

כלל המוצרים שלנו מרמת ראשי הדיו ועד לרמת הטונרים והמדפסות - כוללים שנה אחריות זהו נושא חשוב בעיקר כאשר אתם בוחרים לעבוד עם דיו למדפסת חולון במוצר תואם או טונר למדפסת חולון במוצר תואם.

ספק אשר מסוגל להגיע לכל מקום אשר תבקשו - אצלנו האספקות הן בפריסה ארצית ולכן במידה ויש לכם עוד מקומות בהן החברה שלכם יושבת או סניפים נוספים קומגט תדאג להגיע לכל מקום אשר תבקשו ולספק ישירות לשם את הטונרים.

ייעוץ טלפוני או פרונטאלי - בכל שאלה גם אם אינכם לקוחות שלנו עדיין תוכלו להתקשר ל 1599-50-49-48 ולקבל ייעוץ לגבי רכישת דיו או טונר למדפסת שלכם ,וגם ייעוץ לפני רכישת מדפסת ,כי אנו מאמינים שלכול לקוח יש את הצרכים שלו ולכן המדפסת צריכה לשרת את הצרכים ולא להתאים את אופי העבודה ליכולות המדפסת.

אמינות - כן אמינות ,בעידן של היום שהכל פרוץ ופתוח קיימים המון ספקים אשר לא הולכים בדרך הישר ... אנו מאמינים כי אמינות היא מעל הכל , אנו תמיד נשים לכן את הנתונים כפי שהם על השולחן ולא נספר לכם "סיפורים" - מרמת השליחות שקיימים מצבים שלא מגיע בזמן , עד לרמת איכותו האמיתית של המוצר.

מחיר של דיו בחולון - אנו ייבואנים אשר מספקים לחנויות, מפיצים,עסקים, אירגונים, מוסדות, ולקוחות פרטיים. לכן אנו יכולים לעמוד בכל מחיר אשר תנקפו כמובן שהכל תלוי כמויות לקוח שקונה מוצר אחד לא יקבל מחיר של לקוח הקונה כמויות גדולות.