לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

טונרים למדפסת לייזר במחירי חיסכון

אם אתם סבורים כי טונרים מוזלים למדפסת צריכים להיות איכותיים ממש כמו היקרים אז אתם טועים, הם צריכים ויכולים להיות איכותיים יותר מהמקוריים. הסיבה לכך שמוצר כמו טונר למדפסת הוא מוצר יקר אינה קשורה בהכרח לאיכות אלא ההיפך הוא הנכון. ישנן הרבה סיבות נוספות לזה כגון:

- החנות בעצמה נכנסה לחובות 
- הסכמי יבוא יקרים
- לשכירות של אלפי או עשרות אלפי שקלים בחודש 

בשל סיבות אלו ואחרות נוספות היא נאלצת למכור סחורה לא הכי טובה במחירים מופקעים. לעומת זאת, באתר אינטרנט שמנוהל ממחסן קטן ביעילות רבה, יש ליזמים את כל המשאבים לדאוג שהסחורה הכי טובה והכי מדויקת תעמוד על מדפי המכירה. לכן, מי שמחפש מחירי חיסכון במוצרי הדפסה ובהכרח מחפש גם איכות, הוא בהכרח ימצא אותה בחנות האינטרנטית.

בדיקה של כל טונר שנכנס כמועמד למכירה במעבדה מקצועית

הבדיקה מתבצעת על ידי עובדי האתר ואם היא לא צלחה המוצרים יישלחו חזרה לספק. אתם הלקוחות לעולם לא תעמדו בקו החזית של המוצרים הלא איכותיים, אלא רק בעורף האיכותי והמחמיא. במילים אחרות, כשיגיע המשלוח הוא יגיע רק עם מוצרים 100% איכותיים ו- 100% בטוחים למדפסת שלכם.

סיוע בבחירת טונרים למזמינים שאינם בקיאים במדפסות

לקוחות אשר יכנסו לאתר ולא יצליחו למצוא את מה שהם צריכים יכולים תמיד ליצור קשר עם מחלקת שירות לקוחות. במקרה זה הם יטופלו על ידי טלפנים מקצועיים שיסייעו להם לאתר את המדפסת שיש ברשותם, להסיק מהו הדגם ולבחור טונרים נכונים. אותם טונרים למדפסת ייארזו למשלוח ויישלחו במארז מוגן היטב.

בדרך זו, כל לקוח יזכה בדיוק למוצרי ההדפסה המתאימים לו ללא חשש מתקלות בנושא, וללא עיכובי משלוח.

משלוח עד לכתובת היעד

אינכם נדרשים לגשת לדואר וגם לא לנקודה מרכזית ביישוב שלכם. משלוח של טונרים למדפסת יגיעו עד לפתח הבית או המשרד שלכם. כשאתם רוכשים כאן טונר או מחסנית דיו הם יגיעו בדיוק לאן שהם צריכים להגיע: למקום בו אתם גרים או עובדים במדויק.

חיסכון של 70% מעלויות ההדפסה

כשאתם רוכשים כאן באתר טונרים למדפסת אתם זוכים לחסוך 70% מעלויות ההדפסה בהשוואה למחיריהן של חנויות בקרן הרחוב ובהשוואה לתנאי השירות שניתנים בהן לעומת כאן. כשאתם בוחרים באתר אינטרנט שמספק גם איכות, גם משלוחים עד הנקודה וגם שירות בסטנדרטים גבוהים, אתם נהנים מ- 100% חיסכון ומרגישים בהוצאות הדפסה לא מכבידות.

בואו ליהנות מאביזרי הדפסה איכותיים כגון טונר חדש למדפסת, ראש דיו למדפסת וכל מוצר אחר שמאפשר לכם להפיק פלטי נייר.