לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

ראש דיו חלופי

קודם כל אנחנו נתחיל ונאמר שראש דיו חלופי לא חייב להיות פחות איכותי מהמקורי.
באתר קומג'ט, אחד האתרים המובילים במדינה, אנו מציעים ללקוחות שלנו לרכוש מגוון רב של מוצרים למחשב כגון מדפסות וציוד נלווה למדפסות. כל המוצרים אותם אנו מציעים הם איכותיים ונמכרים במחירים אטרקטיביים בלי תחרות. בנוסף, אנו מעניקים שירות מקצועי, יעיל ומהיר והכל לטובת הלקוחות שלנו.

בכל עת בה יש לכם שאלה או מתעוררת איזושהי בעיה, אנו כאן על מנת לסייע.

ראש דיו חלופי למה כדאי לקנות?

בשנים האחרונות מוצע לקהל הצרכנים לא רק ראשי דיו או טונרים מקוריים המיוצרים על ידי יצרנית המדפסת, אלא גם ראשי דיו חלופיים. מן הסתם רבים מתלבטים מה לקנות, ראש דיו חלופי או מקורי. מבחינה כלכלית ראש דיו חלופי הינו זול יותר מאשר דיו למדפסת מקורי. דיו חלופי מיוצר על יד יצרן חיצוני ולא על ידי יצרנית המדפסת. למעשה זהו ראש דיו ממוחזר.
חשוב לדעת, למרות שהדיו החלופי הינו זול יותר, עדיין מדובר על מוצר המאפשר איכות הדפסה אופטימאלית ושל כל המסמכים כולל תמונות. המסמכים מתקבלים נאמנים למקור, על פי המוצג על צג המחשב.
למעשה, ראשי הדיו שאינם מקוריים מוצעים במחסנית ממוחזרת ולא מקורית וזאת בניגוד לראש דיו תואם. הפרשי המחירים הם רק טובים לצרכן ולכן כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש את המוצר החלופי.
כאן באתר קומג'ט תוכלו לרכוש את שני המוצרים, הן את אלה המיוצרים על ידי יצרנית המדפסת והן את המוצרים החלופיים. אנו שמים דגש רב בבחירת המוצרים החלופיים, הן ראשי דיו והן טונרים העשויים מאבקת פלסטית ומומסים אל הדף.

ראש דיו חלופי לא פחות איכותי מהמקורי

אכן כך, ראש דיו חלופי איננו פחות איכותי מהמקורי. אולם, ולמרות העובדה שראשי דיו מקוריים עולים יותר כסף באופן משמעותי, רבים הם הלקוחות הבוחרים לרכוש את המקורי. הם אינם מודעים לאיכות של ראש דיו חלופי. גם שיטת המילוי שונה בין ראש דיו חלופי לבין מקורי. חשוב לדעת, ראש דיו חלופי לעיתים מכיל יותר דיו מהמקורי, הם משמשים את הצרכנים למשך זמן ממושך יותר, ולכן הרכישה היא משתלמת כי כמות החומר גדולה יותר.
ראשי הדיו החלופיים מציעים איכות הדפסה מצוינת, למרות שיש האומרים שראשי הדיו המקוריים מבטיחים איכות הדפסת תמונות גבוהה יותר. מה שבטוח, אם אתם לא מדפיסים הרבה תמונות אלא מסמכים פשוטים יותר, כמו מסמכי וורד וגרפים, בהחלט כדאי לשקול לרכוש ראשי דיו חלופיים.
אנו באתר קומג'ט סבורים שהבחירה נתונה בסופו של דבר בידיו של הצרכן, לכן אנו גם מציעים ראשי דיו חלופיים באיכות שאין שני לה ובמחירים אטרקטיביים ולכן אנו סבורים שרכישת ראשי דיו חלופיים בהחלט משתלמת. בכל התלבטות הכי קטנה אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי, אנו גם נסייע לכם ליטול את הבחירה הנכונה ביותר בעבורכם ובעבור המדפסת שלכם.

ראש דיו חלופי, ומה עדיף, מדפסת לייזר או מדפסת דיו?

ראש דיו חלופי מיועד הן למדפסות דיו והן למדפסות לייזר, אולם כאשר אנו מדברים על מדפסות לייזר, יש לרכוש טונרים. ראש דיו חלופי המגיע בצורת טונר, יהיה יקר יותר מאשר ראש דיו חלופי למדפסת, כמובן, מן הסתם הפרשי המחירים מתבטאים גם כאשר מדובר על ראשי דיו מקוריים המיוצרים על יד יצרנית המדפסת. ראש דיו חלופי משמש לזמן קצר יותר מאשר טונרים למדפסות לייזר. חשוב לציין גם כי מדפסות הדיו הינן זולות יותר והן מדפיסות פחות דפים פר דקה.
כאשר מדובר על בתי עסק ומפעלים אשר נדרשים כל יום להדפיס עשרות מסמכים ואף יותר, מומלץ לרכוש מדפסת לייזר, מדפסות הדיו מתאימות במיוחד לצרכנים הביתיים. גם כאן ניתן לעשות שימוש בטונר ממוחזר. מה שאנו מציעים לכם לרכוש באתר קומג'ט, מוצרים שאינם רק איכותיים, אלא מגיעים עם אחריות מלאה. כל המוצרים שלנו יגיעו עד אליכם לבית באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר שליחים, על פי העדפותיכם. הרכישה באתר הינה בטוחה, אנו עושים שימוש באמצעי ההבטחה המתקדמים ביותר, אין שום חשש לרכוש את המוצרים באמצעות כרטיס אשרי.
קנו עוד היום את המוצרים האיכותיים ביותר באתר קומג'ט, לא רק איכותיים אלא במחירים אטרקטיביים, אנו גאים להיות אחד מהאתרים המובילים בתחומם בארץ!