לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו למדפסת BROTHER ומדפסות BROTHER עידכונים שנת 2024

מדפסות BROTHER ודיו למדפסת BROTHER הם פה להשאר ובצדק רב!
במידה ולא נפלתם מהירח אתם בטח יודעים מה זה חברת BROTHER וכמובן יודעים שהם עושים מדפסות במחיר ללא תחרות והכי הכי הכי חשוב הדיו שלהם גם במקורי וגם בדיו למדפסת BROTHER תואם הכי זול שיש, אז אם אתם מחפשים מדפסת ממש מעולה ותחזוקה ממש זולה דיו למדפסת BROTHER הוא הפתרון היעיל ביותר עבורכם - 

קצת על חברת BROTHER

החברה נוסדה ביפן בשנת 1908 על ידי שאשיו יאמאשיטה סהאשיו. כמובן שבשנה הזאת עדיין לא היו מדפסות, שלא נדבר על דיו למדפסת, אבל היו דברים הרבה יותר פשוטים ולכן החברה התמקדה בזמנו בבנייה ייצור ותיקון מכונות תפירה. מאז העולם התפתח, תודה לאל, ואיתו גם חברת BROTHER. הם ניסו לא מעט דברים וישנם לא מעט דברים ומוצרים שהם מייצרים אך מפיצים אותם רק ביפן כגון מכונות כביסה, מגברים ועוד כל מיני מוצרים.
איפה שהוא באזור שנת 1950 וצפונה החברה התחילה להתעסק גם עם מדפסות ומשם כמובן גם בדיו למדפסת. מאז ועד היום החברה מתמקדת בעיקר בייצור של מדפסות ובייצור של דיו למדפסת. חשוב לציין שהחברה מייצרת מגוון רחב מאוד של מדפסות לשימושים שונים החל משימוש ביתי, משרד ביתי, משרדים גדולים ועד מכונות הדפסה לרמת דפוס וחברות ענק. 
היתרון הכי גדול של החברה הוא בתפיסת עולם הדיו למדפסת שלהם. בניגוד לרוב החברות בשוק הם החליטו דווקא להקל על הצרכן בעת רכישת דיו ולא להעיק עליו עם מחירים מופרזים, לכן הם פיצלו את ראשי הדיו שלהם ל- 4 ראשי דיו למדפסת. ככה קל מאוד להחליף רק את המחסנית שנגמרה. בנוסף לכך הם גם מייצרים לרוב מכל ראש דיו שני סוגים של ראש דיו, אחד בגודל סטנדרטי אשר מספיק להדפסה של עד 550 דפים והשני בגודל ענק שלרוב מספיק החל מ- 1500 דפים. בדיו למדפסת ברדר שחור תוכלו למצוא גם ראש דיו אשר יכול להדפיס לכם גם כ- 3000 דפים בשחור לבן.

בתחום המדפסות חברת BROTHER מתמקדת במספר תחומים 

לחברה ישנם מספר תחומים בולטים אשר הם התחומים החזקים שלה. התחומים הם:

1. מדפסות דיו - אלו מדפסות מבוססות מחסניות דיו למדפסת אשר רובן מוגדרות משרדיות ובעיקר מתאימות לתפעול שכזה.

2. מדפסות לייזר - מדפסות אלו בעיקר מיועדות למשרדים יותר גדולים עקב גודלן אך בשנים האחרונות ניתן למצוא גם מדפסות לייזר מתוצרת חברת BROTHER אשר מידותיהן קטנות כמעט כמו מדפסת דיו. זה מותאם לשימוש משרדים בינוניים אשר מצד אחד מדובר בעובד אחד או שניים אך שמדפיסים הרבה מעבר לממוצע ורוצים את ההדפסות שלהם מהר ועכשיו.

3. מדפסות של מדבקות וברקודים - ניתן למצוא לא מעט דגמי BROTHER בתחום זה, נסקר זאת מעט בתוכן זה.

4. מילוי דיו - חברת BROTHER גם מספקת מיכלי דיו לקנייה, תחום זה אכן פחות נפוץ בארץ וגם מאוד מבלגן. תארו לכם ליטר דיו למדפסת נשפך על הרצפה ועד כמה זה לא נעים.

איך BROTHER בשנת 2024 ביחס לכל שאר המתחרות שלה

זה לא סוד שתחום המדפסות בארץ ובעולם בכלל הינו תחום מאוד צפוף, מצד אחד יש לא מעט שחקנים כגוןHP , EPSON , CANON ועוד ומצד אחר עולם הנייר בעידן שלנו הולך ונעלם, מזל שלהם וגם שלנו שכל הזמן נולדים ילדים ושיש עדיין אנשים אשר אוהבים את הדברים כתוב ויותר נוח להם לקרוא נייר מאשר לעיין באיזה טאבלט.
כמו כן מזל שאם אתה עורך דין, חברה גדולה, רואה חשבון ועוד כל מיני מקצועות עם הרבה ניירת אשר עדיין שומרים העתקים פיזים של כל המסמכים, כל התחום הזה מחזיק את חברות המדפסות רלוונטיות ובעיקר כאלו שהחליטו כמו BROTHER להתמקד בתחום המדפסות ודיו למדפסת בכללי.

 

מוצרים נבחרים