לפרטים נוספים התקשרו:
1
סל קניות
קומגט - דיו וטונר למדפסת קומגט - דיו וטונר למדפסת
1
למעלה
תוכן עניינים

דיו למדפסות HP Smart Tank - מיכלי דיו תואמים ומקוריים - בקומגט

מדפסות HP Smart Tank הן פתרון אידיאלי למשתמשים הזקוקים להדפסה בנפחים גבוהים עם דגש על עלות תפעול נמוכה ואיכות הדפסה גבוהה. הנה פירוט מורחב על מאפיינים שונים של מדפסות אלו:

מערכת מיכלי דיו

מערכת מיכלי הדיו של מדפסות HP Smart Tank היא אחת התכונות המרכזיות שלהן. במקום להשתמש במחסניות דיו קטנות שמחליפים לעיתים קרובות, מדפסות אלו מגיעות עם מיכלי דיו גדולים הניתנים למילוי מחדש. מיכלים אלה מאפשרים הדפסה של אלפי דפים לפני שיש צורך למלא אותם מחדש. לדוגמה, סט מלא של מיכלי דיו יכול להדפיס עד 8,000 דפים בצבעים ועד 6,000 דפים בשחור​ (HP)​.

עלות נמוכה לדף

מערכת מיכלי הדיו הגדולים תורמת לעלות נמוכה לדף, מה שהופך את המדפסות לאטרקטיביות במיוחד עבור עסקים קטנים ומשתמשים ביתיים שמדפיסים הרבה. השימוש בדיו במיכלים גדולים מביא לחיסכון משמעותי בהשוואה לשימוש במחסניות דיו קטנות​.

איכות הדפסה גבוהה

מדפסות HP Smart Tank מספקות איכות הדפסה גבוהה, עם צבעים חיים וטקסט חד. הן מציעות יכולת הדפסה של תמונות ומסמכים באיכות מקצועית, כך שהן מתאימות לשימושים רבים – מהדפסת דוחות ועד להדפסת תמונות באיכות גבוהה.

נוחות השימוש

מערכת המילוי של מיכלי הדיו מתוכננת להיות קלה לשימוש וללא נזילות. פשוט מחברים את הבקבוק למיכל המדפסת והדיו עובר בצורה נקייה וללא צורך בלחיצה על הבקבוק. תכונה זו מפחיתה את הסיכון ללכלוך ומאפשרת מילוי מהיר ונוח​ 

תכונות נוספות

מדפסות HP Smart Tank כוללות מגוון פונקציות מתקדמות:

ידידותיות לסביבה

HP משקיעה רבות בקיימות, ומדפסות ה-Smart Tank תוכננו לשימוש ארוך טווח עם מינימום בזבוז. מיכלי הדיו הגדולים מפחיתים את הצורך בהחלפה תכופה של מחסניות ומקטינים את הפסולת. בנוסף, HP עושה שימוש בפלסטיק ממוחזר במוצריה ושמה דגש על מחזוריות​ 

דגמים נפוצים

מדפסות אלו מיועדות למשתמשים ביתיים ולעסקים קטנים שמחפשים פתרון אמין ויעיל להדפסה בנפחים גבוהים, תוך שמירה על איכות הדפסה גבוהה ועלות תפעול נמוכה​.

שימו לב בתחתית הכתבה ריכזנו לכם את כל מיכלי הדיו למדפסת HP מהדגמים הבאים - 

HP Smart Tank 500 
HP Smart Tank 515
HP Smart Tank 516
HP Smart Tank 519
HP Smart Tank 530
HP Smart Tank 720
HP Smart Tank 750
HP Smart Tank 790
HP Smart Tank 670
HP Smart Tank 615
 

מוצרים נבחרים